Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbuotojų duomenų tvarkymas, IT priemonių naudojimas, nuotolinis darbas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 70€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pasaulyje susiklosčius neeilinei situacijai, susijusiai su COVID-19 ligos plitimu, daugelyje valstybių,  įskaitant Lietuvą, įvestas karantino režimas, dėl kurio darbdaviams kilo didelių iššūkių, susijusių su veiklos tęstinumo užtikrinimu. Vienas tokių iššūkių – darbuotojų stebėsena, tinkamas techninių technologijų naudojimas ir nuotolinis darbas. Darbdaviai susiduria su iššūkiais kaip tinkamai organizuoti nuotolinį darbą, kaip užtikrinti darbuotojams paskirtų užduočių vykdymo kontrolę ir kita.  Esanti, nors ir išskirtinė, situacija šalyje nepašalina darbdavio pareigos nuotolinio darbo organizavimo metu, naudojantis informacinėmis technologijomis, bei atliekant darbuotojų stebėsena užtikrinti tinkamą savo darbuotojų asmens duomenų apsaugą. Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės ekspertės supažindins su kylančiais iššūkiais, pateiks rekomendacijų ir praktinių patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti ir ką žinoti, kad būtų užtikrinta tinkama darbuotojų asmens duomenų apsauga naudojant informacines technologijas, atliekant darbuotojų stebėseną ir vykdant nuotolinį darbą

 

Seminare sužinosite

 • Kokia apimtimi ir kaip tvarkyti darbuotojų asmens duomenis?
 • Organizuojant nuotolinį darbą ir vykdant darbuotojų stebėseną, kokius „namų darbus“ turi atlikti darbdavys?
 • Kaip tinkamai informuoti darbuotojus?
 • Kokias saugumo priemones gali, o kai kuriais atvejais – ir privalo, naudoti darbdavys?
 • Teismų, Lietuvos ir kitų ES valstybių priežiūros institucijų pozicija svarbiausiais klausimais.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden