Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Darbo tarybų veikla: organizavimas ir atstovavimas nuotoliniu būdu

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Seminaro metu nebus apsiribota tik siaura darbo tarybų rinkimų veikla, bet bus išsamiai aptarti Darbo tarybos, kaip darbuotojų atstovavimo organo, tikslas, veikimo principai, teisės ir pareigos. Taip pat šiuo metu itin aktualus klausimas kaip darbo tarybos veiklą ir sprendimų priėmimą organizuoti nuotoliniu būdų.

Sužinosite, kokiu būdu darbdavys turėtų sukurti ir išlaikyti konstruktyvų bendradarbiavimą su darbo tarybos atstovais, kaip toks bendravimas / derybos turėtų būti įforminamos ir kokie dokumentai parengti ir kaip tą atlikti nuotoliniu būdu.

Lektoriai pateiks praktinių patarimų, kaip apsaugoti konfidencialią informaciją, kurią gauna darbo tarybos nariai, kokią pagalbą ir priemones darbdavys turi ir gali suteikti darbo tarybai, ar turi būti skiriamos papildomos lėšos darbo tarnybos veiklai organizuoti, kokias garantijas turi darbo tarnybos nariai, darbuotojus atstovaujančių organų darbo tarybos ir profesinės sąjungos atribojimas.

 

TEMOS

 1. Lektorius Mantas Mikalopas (10.00–14.00 val.)
  • Darbo tarybos rinkimai: tvarka ir aktualūs praktiniai klausimai;
  • Darbo tarybos teisės dalyvaujant darbo organizavime;
  • Praktinis informavimo ir konsultavimo įgyvendinimas;
  • Darbo tarybos vaidmuo inicijuojant darbo ginčus;
  • Darbo tarybos ir profesinės sąjungos kompetencijų atribojimas;
  • Darbo ginčai dėl teisės: naujienos ir aktualijos.
 2. Lektorė Eglė Makselytė (14.00–15.45 val.)

  Darbo tarybos: teisės aktų reikalavimai vs reali veikla:

  • Veiksmai ir pasekmės neišrinkus Darbo tarybos;
  • Kas ir ką turi daryti, jei nelieka nors vieno Darbo tarybos nario;
  • Darbo tarybos veklos organizavimas ir sprendimų priėmimas nuotoliniu būdu.
  • 15+ dažniausiai iškylančių klausimų dėl darbo tarybos;
  • Darbo tarybos veiklos nauda organizacijai.

ŽINIOMIS DALINASI

Eglė Makselytė 

VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė. Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

Mantas Mikalopas

Yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Seminaro informacija

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden