Buhalterio diena 2024 m.: detektyvo akimis – atsakomybės iššūkiai buhalterijoje

Buhalterių dienai skirti renginiai jau tapo kiekvienų metų tradicija, o šiais metais norime Jus pakviesti praleisti buhalterio dieną kartu su mumis Klaipėdoje! Kolegų ir pažįstamų rate ne tik gilinsime žinias darbuotojų turtinės atsakomybės prieš darbdavį klausimais bei apžvelgsime naujausią teismų praktiką buhalterio atsakomybės klausimais, bet ir smagiai praleisime laiką kartu narpliodami painią detektyvinę istoriją, kur remdamiesi bene svarbiausiais buhalterio įgūdžiais – pastabumu ir gebėjimu rasti „pamestus galus” – bandysime drauge išsiaiškinti vieno nedidelio miestelio paslaptį…

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden
09:00–10:00
Dalyvių pasitikimas
10:00 – 11:00
Darbuotojo turtinė atsakomybė prieš darbdavį: teisiniai pagrindai ir taikymas
Advokatas
Mantas Mikalopas

M. Mikalopas

11:00 – 12:00
Naujos teismų praktikos apžvalga buhalterių atsakomybės klausimais bei vyraujančios tendencijos
Advokatė
Lorena Paškūnaitė-Lickan

L. Paškūnaitė – Lickan

12:00 – 13:00
Pietūs
13:00 – 15:00
Pastabumo įgūdžių treniravimo žaidimas (NO FAKE*)
Režisierius
Tadas Montrimas

T. Montrimas

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:00 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Dalyvių pasitikimas
12:00-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.