Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

BDAR baudos. Ko galima pasimokyti iš baudų už BDAR pažeidimus?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Praėjus beveik 3 metams nuo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) įsigaliojimo, galima teigti, kad duomenų subjektai vis geriau suvokia teises, kurias jiems garantuoja BDAR – teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti juos ištaisyti, ištrinti ir (ar) perkelti, nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, ar pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai. Duomenų subjektams tampant vis geriau informuotiems apie savo asmens duomenų saugumą, natūralu, kad mažėja pakantumas pažeidimams, todėl sulaukiama ir daugiau skundų. Lietuva kol kas nėra tarp tų valstybių, kuriose buvo paskirtos milžiniškos baudos už BDAR pažeidimus, tačiau siekiant išvengti tokių baudų kaip, kad buvo paskirtos, pvz., Google Inc – 50 milijonų eurų, H&M Hennes and Mauritz – 35,2 milijonai eurų, TIM – Telecom provider – 27,8 milijonai eurų kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse, būtina išanalizuoti už ką skiriamos baudos, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį tvarkant asmens duomenis ir tinkamai įgyvendinti BDAR numatytus reikalavimus. Svarbu pažymėti ir tai, jog už BDAR reikalavimų pažeidimus atsakomybė gali kilti ne tik bendrovei, kaip juridiniam asmeniui, jos vadovui, kaip bendrovės valdymo organui, bet ir bendrovės darbuotojui, todėl tinkamas ir įvairiapusis asmenų, vienaip ar kitaip atsakingų už tinkamą asmens duomenų tvarkymą, informavimas ir mokymas yra neatsiejama dalis to, kaip yra užtikrinama atitiktis BDAR.

 

Seminare sužinosite

 • Kitų Europos Sąjungos valstybių narių praktika ir skiriamos baudos;
 • Lietuvos duomenų apsaugos inspekcijos skirtos baudos už BDAR pažeidimus;
 • Aktualiausi BDAR straipsniai, už kuriuos skiriamos didžiausios baudos;
 • Pamokos, kurias galima išmokti ir išvengti klaidų tvarkant asmens duomenis.

Temos

 1. Baudos pagal BDAR;
 2. BDAR straipsniai, už kuriuos skiriamos didžiausios baudos;
 3. Praktinės situacijos ir konkretūs pavyzdžiai, kas turi būti įgyvendinta siekiant užtikrinti atitiktį BDAR.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR. Milda ne kartą vedė tiek išorinius, tiek vidinius mokymu, skirtus BDAR reikalavimų užtikrinimui įmonių ir organizacijų viduje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden