Lektorės: Giedrė Kunigonė, Jurgita Navikienė

Workation – darbuotojų motyvavimo priemonė. Kiek tai kainuoja įmonei?

Darbostogos – jau daug kam girdėtas, tačiau tuo pačiu mitais stipriai apipintas terminas, dažniausiai klaidingai ir išimtinai siejamas tik su didelėmis, ypač IT sektoriaus įmonėmis bei startuoliais. Ar tikrai tik tokios įmonės gali sau leisti komandines išvykas į užsienį? Kur įmonės dažniausiai važiuoja ir ką ten veikia? Kur slypi darbostogų paslaptis, jei apie jas girdime vis dažniau ir dažniau?

Atkreipiame dėmesį, kad VMI atliko įsigytų verslo kelionių 2022-2023 metais analizę ir nustatė grėsmingą statistiką: priskaičiuota daugiau nei 260 tūkst. eurų papildomai mokėtinų mokesčių dėl asmeninių poreikių tenkinimo įmonės lėšomis. VMI akiratyje atsidūrė ir darbostogos arba kitaip žinomos kaip „workation“VMI akcentuoja, kad toks darbas užsienyje nėra laikomas komandiruote ir yra prilyginamas nuotoliniam darbui, o pagrindinis kelionės tikslas – darbo funkcijų vykdymas.

Mitus išsklaidys ir apie „darbostogų“ organizavimo virtuvę atvirai papasakos pirmojo projekto Lietuvoje, dirbančio išimtinai tik su tokio tipo kelionėmis, vadovė Giedrė Kunigonė. O kaip įforminti „workation“ buhalterijoje, kiek tai kainuoja įmonei bei į kitus mokesčių ir apskaitos klausimus Jums atsakys auditorė Jurgita Navikienė.

TEMOS

  1. „Onworkation.com“ vadovė Giedrė Kunigonė
  2. Auditorė Jurgita Navikienė – Atostogos dirbant #Workation. Apskaitos, mokesčių ir teisiniai aspektai

MOKYMŲ ĮRAŠĄ GAUSITE NURODYTU EL. PAŠTU

2023-10-27 dienos mokymai „Workation – darbuotojų motyvavimo priemonė. Kiek tai kainuoja įmonei? (nemokami mokymai)“