Lektorė: Nino Inasaridze

Trys tvarumo ramsčiai

Tvarumas – plati ir ne visada vienodai suprantama sąvoka, o jo diegimas – kompleksiškas ir žinių reikalaujantis procesas. COUNTLINE kartu su VšĮ Aplinkos apsaugos institutu siekdama padėti verslui pažvelgti į tvarumą kitu kampu ir paversti jį neatsiejama verslo veiklos dalimi, kviečia į NEMOKAMĄ seminarą. Seminaro metu lektorė Nino Inasaridze dalinsis žiniomis apie tvarumą, kurios padės suprasti tvaraus verslo naudą ir pradėti savo pirmuosius žingsnius tvaraus verslo link.

Žvelgiant į šiandienines tendencijas ir ambicingus Europos žaliojo kurso tikslus tvarumas versle neatsiejama visų organizacijų ateitis. Tvarumo principų taikymas organizacijos veikloje visų pirma reiškia, kad organizacijos veikla ir strategija orientuota į tris ramsčius, kuriems įvardinti naudojamas sutrumpinimas ESG (angl. Environment, Social, Governance) – environmental protection (liet. aplinkos apsauga), social responsibility (liet. socialinė atsakomybė), governance (liet. valdysena).

Seminaro metu lektorė Nino Inasaridze paaiškins, kurias įmones palies įmonių tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos (angl. Corporate Sustainability Reporting Directive, CSRD) reikalavimai bei supažindins kas slypi po kiekviena ESG sritimi.

TEMOS

  1. Tvarumo informacijos atskleidimas – ką svarbu žinoti verslui?
  2. Aplinkosauginis tvarumas.
  3. Socialinis tvarumas.
  4. Tvarus valdymas.
  5. Tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos reikalavimai (CSRD).

MOKYMŲ ĮRAŠĄ GAUSITE NURODYTU EL. PAŠTU

2023-10-25 dienos mokymai „Trys tvarumo ramsčiai (nemokami mokymai)“