Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Želdynų teisinio reguliavimo pokyčiai nuo 2021-11-01

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 90€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Želdynai ir jų reglamentavimas neatsiejamas kiekvieno miesto plėtros elementas susijęs tiek su teritorijų planavimu, tiek su pačiomis statybomis ir jų projektais.

Nuo 2021-11-01 įsigalioja nauja Želdynų įstatymo redakcija reformuosianti bei papildysianti tiek ankstesnes įstatyme naudotas sąvokas, tiek esminius reguliavimo elementus:  želdynų kvalifikacija, visuomenės informavimas, istorinių ir valstybinės reikšmės želdynų priežiūra bei kvalifikaciniai reikalavimai taikomi asmenims dirbantiems su želdynais.

Seminare sužinokite apie visas laukiančia naujienas, praktinius aspektus viešam ir privačiam sektoriui bei susipažinkite su teismų praktiką.

Temos

 1. Želdynų reformos priežastys ir tikslai;
 2. Želdynų teisinio reguliavimo esminiai pasikeitimai:
  • Praktiniai aspektai viešajam sektoriui;
  • Praktiniai aspektai privačiam sektoriui.
 3. (Nebe)aktuali teismų praktika?

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Lideika

Mantas daugiau kaip 7 metus dirba su nekilnojamojo turto sandoriais ir plėtros projektais, daugiausia dėmesio skirdamas sudėtingų procesų koordinavimui ir efektyvumo klausimams. Jo dėmesys detalėms ir visiškas atsidavimas darbui daro jį puikiu komandos nariu, kuris visada laiku pateikia klientams ir kolegoms geriausią darbų rezultatą.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden