Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Vyriausiojo buhalterio pamainos „auginimas“

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pastarasis variantas – žymiai geresnis. Ir tą patvirtina daugelio įmonių praktika. Juk iš apskaitininko „užaugęs“ buhalteris gali būti gerokai inovatyvesnis, lankstesnis ir jau žino įmonę „iš vidaus“. Tik ar įmonės yra linkusios ugdyti savo darbuotojus ir pasirengusios investuoti į jų mokymą? Dažna įmonė apsiriboja tik aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų kompetencijų palaikymu ir ugdymu, o žemesnioji grandis „ugdosi darbo vietoje“ arba tai paliekama pačių darbuotojų atsakomybei.

Tačiau reikalai gali gerokai pajudėti, jeigu bent kartą metuose rotacijos principu visi buhalterijos darbuotojai dalyvautų mokymuose ne tik siauroje srityje, pavyzdžiui, atsargų pajamavimo klausimais, tačiau ir balanso bei pelno nuostolių ataskaitų sudarymo ir kas tose eilutėse sugula nuo pirminių ūkinių operacijų. Galima drąsiai teigti, kad dažnam apskaitininkui ar tik pradedančiam buhalteriui net nerūpėjo, kaip jo užregistruojamos ūkinės operacijos patenka į dvi svarbiausias finansines ataskaitas. Maža to, turbūt tik retas susimąstė apie finansinės ir mokesčių apskaitos suderinimą ir skirtumus.

2022-ieji atnešė daug naujovių, įsigaliojo naujasis FAĮ ir su juo susijusios AVNT rekomendacijos:

Taigi, šis seminaras skirtas visiems buhalterijos darbuotojams. Nagrinėsime balanso ir pelno nuostolių ataskaitas ir jų sudarymo ypatumus. Ataskaitų eilučių dėstymas bus pateiktas per praktinius pavyzdžius – nuo ilgalaikio turto, atsargų pajamavimo iki darbo užmokesčio apskaičiavimo ir ne tik…

Temos

 1. Finansinė apskaita: nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų.
 2. Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
 3. Balanso sudarymo ypatumai ir pavyzdžiai. Balanso eilučių analizė su praktiniais pavyzdžiais.
 4. Pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo principai. Eilučių analizė su praktiniais pavyzdžiais. Kokios grėsmės dėl nepakankamo veiklos pelningumo?
 5. Pinigų srautų ataskaitos nauda.
 6. Aiškinamasis raštas, metinis pranešimas: informacijos atskleisti tiek, kiek reikia.
 7. Audito prievolė.
 8. Finansinės analizės rodikliai, padedantys įvertinti finansines ataskaitas.
 9. Kūrybinės apskaitos aspektai.
 10. Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms. Ką daryti, jeigu pirminis dokumentas kelia įtarimą?
 11. Nepatikimo mokesčių mokėtojo kriterijai – ar galės būti pritaikyti Jūsų įmonei?
 12. Išmanioji VMI: kaip ji keičia apskaitos politiką ir įmonės veiklos procesus?
 13. Karjera: nuo apskaitininko iki finansų direktoriaus – kiek laiko užtrunka šis procesas?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija
11:15-11:30 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.