Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

VMI kliento profilis: kaip jūsų verslas vertinamas mokesčių administratoriaus?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

2022-08-01 VMI atvėrė visoms Lietuvos įmonėms individualius jų profilius. Jie leidžia įmonės vadovui susipažinti su rizikomis, kurias įmonės veikloje įžvelgia mokesčių administratorius ir kurios gali tapti stebėsenos, kontrolės procedūrų inicijavimo priežastimi. Nuo 2022-09-13 profilio informacija papildyta dviem naujais kriterijais, kuriais vertinamos įmonių rizikos, susijusios su tarptautinių sankcijų taikymu bei teikiamomis nekilnojamojo turto mokesčio deklaracijomis.

Ką žino mokesčių administratorius apie kiekvieną ūkio subjektą? Renkama tam tikra informacija, kuri vėliau yra susisteminama ir tuomet daromos tam tikros išvados. Todėl verta žinoti, kokia informacija yra naudojama ūkio subjektų vertinime.

Šiame seminare nagrinėsime VMI vertinamos informacijos kiekį ir kokybę. Taip pat aptarsime mokesčių mokėtojų elgsenos korekcijas – kokių klaidų vengti ir kaip pagerinti vertinimo rezultatą.

Temos

1 dalis. VMI Mokestinių prievolių dep. Paslaugų administravimo sk. vedėja – Danutė Laurinavičienė (9.00-9.30 val.)

 1. VMI kliento profilis. Kokias rizikas Jūsų veikloje įžvelgia mokesčių administratorius?
  • VMI kliento profilis – kas tai?
  • Ką apie įmonę signalizuoja jos profilis?
  • Profilio nauda ir galimybės.

2 dalis. Auditorė – Jurgita Navikienė (9:30-12:00 val.)

 1. VMI kliento profilyje išskiriamos 4 rizikų grupės.
 2. Registravimo profilio vertinamos sritys. Kokių klaidų vengti?
 3. Deklaravimo profilio imtis. Ar galima dažnai tikslinti mokesčių deklaracijas?
 4. Mokėjimo profilyje nustatytos rizikos. Kaip pagerinti vertinimą?
 5. Elgsenos profilis. Svarbi ir finansinių ataskaitų informacija.
 6. Kaip mokesčių administratoriaus vertinama informacija gali būti panaudota verslo subjektų pasitikėjimo didinimui?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Danutė Laurinavičienė

D. Laurinavičienė Valstybinės mokesčių inspekcijos prievolių departamento Paslaugų administravimo skyriaus vedėja. Danutė turi daugiau nei 18 metų darbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje patirtį. Kompetencijų sritys – VMI teikiamų elektroninių paslaugų kūrimas, tobulinimas, veiklos procesų planavimas ir jų atlikimo koordinavimas. Pranešėja yra įmonėms skirto VMI kliento profilio projekto vadovo pavaduotoja.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:00 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden