Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešųjų pirkimų teismų praktika ir esminiai reguliavimo pakeitimai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
    Kaina: 160 – 185€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Už specialią kainą nuotoliniu būdu liko 5 bilietai!

 

Apie seminarą

Kviečiame prisijungti į jau tradiciniu tapusį viešųjų pirkimų seminarą su dr. Deividu Soloveičik. Tai puiki proga išsamiai susipažinti su naujausiomis viešųjų pirkimų tendencijomis, teisinio reguliavimo ir teismų praktikos naujienomis.

Seminaro metu kartu su dr. Deividu Soloveičik analizuosite svarbiausius Lietuvos ir Europos Sąjungos teismų sprendimus, jų interpretacijas ir kaip jie veikia viešųjų pirkimų procesus bei reglamentavimą.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas teisiniams reikalavimams, susijusiems su nacionalinio saugumo užtikrinimu viešuosiuose pirkimuose, pasiūlymų tikslinimo ir aiškinimo galimybėms, viešo pirkimo sutarties keitimo galimybėms pagal naujausią teismų praktiką, melagingos informacijos sampratos pokyčiams. Taip pat bus apžvelgtos ir pakomentuotos tipinių prekių sutarčių sąlygos bei aktuali Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) praktika.

Seminare išgirsite ne tik lektoriaus įžvalgas bei rekomendacijas, bet turėsite galimybę aktyviai dalyvauti diskusijose, dalintis savo patirtimi ir iššūkiais, susijusiais su viešųjų pirkimų procesais. Tai puiki proga pateikti klausimus, susijusius su Jūsų kasdienėmis profesinėmis užduotimis, ir gauti išsamius, pritaikytus atsakymus.

Nesvarbu, ar esate perkančiosios organizacijos atstovas, ar tiekėjas, šis seminaras suteiks Jums vertingų žinių ir praktinių patarimų, kaip efektyviai ir sklandžiai vykdyti viešuosius pirkimus, išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų bei užtikrinti viešųjų pirkimų skaidrumą ir sąžiningumą.

 

Temos

 1. Teisiniai reikalavimai, susiję nacionalinio saugumo užtikrinimu viešuosiuose pirkimuose;
 2. Pasiūlymų tikslinimo ir aiškinimo galimybės;
 3. Viešo pirkimo sutarties keitimo galimybės pagal naujausią teismų praktiką;
 4. Melagingos informacijos sampratos pokyčiai
 5. Tipinių prekių sutarčių sąlygų apžvalga ir komentaras;
 6. Aktuali ESTT ir LAT teismų praktika.

 

ŽINIOMIS DALINASI

dr. Deividas Soloveičik

Dr. Deividas Soloveičik yra advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-16:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden