Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešųjų pirkimų proceso teisinės aktualijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Viešieji pirkimai – daug skirtingų procedūrų ir ypatumų turinti sritis. Todėl nenuostabu, kad kyla daug klausimų, kuo reikėtų vadovautis ir kokias pirkimų taisykles taikyti, kada galima inicijuoti ginčą ar reikalauti žalos atlyginimo. Taip pat, ypač aktuali yra melagingos informacijos samprata bei takoskyra nuo suklydimo, kadangi tai gali viešųjų pirkimų dalyviui kainuoti pašalinimą iš pirkimo procedūrų. Ar galima reabilitacija po pašalinimo?

Seminare Jūsų lauks atsakymai į šiuos klausimus, naujausia teismų praktika ir įvadas į darniuosius žaliuosius pirkimus. Kas tai? Kada tai taps nauja realybe?

Temos

 1. Melaginga informacija viešuosiuose pirkimuose:
  • Samprata ir požymiai, melagingos informacijos pateikimo prezumpcija;
  • Pašalinimo iš pirkimo procedūrų taikymo sąlygos ir reikalavimai;
  • Suklydimo rengiant ir teikiant pasiūlymą santykis su (atskirtis nuo) melagingos informacijos (perkančiosios organizacijos suklaidinimo).
 2. Naujausios praktinės tendencijos, susijusios su draudžiamų susitarimų viešuosiuose pirkimuose prevencija, teisiniu kvalifikavimu ir teisių padarinių taikymu.
 3. Tiekėjų apsivalymo (reabilitacijos) taikymo pagrindai, sąlygos ir praktiniai patarimai.
 4. Tiekėjų teisinio suinteresuotumo inicijuoti viešųjų pirkimų ginčą sąlygos.
 5. Teisinis limbo pagal LAT praktiką: tarp buvimo nepatikimų tiekėjų sąraše ir išsigelbėjimo;
 6. Kai kurie žalos atlyginimo, kaip tiekėjų teisių gynimo priemonės, teisiniai (praktiniai) aspektai;
 7. Įvadas į darniuosius pirkimus: kaip vystosi žaliųjų, inovatyviųjų ir socialiai atsakingų pirkimų tendencijos;
 8. Naujausia LAT ir ESTT teismų praktikos apžvalga.

ŽINIOMIS DALINASI

Deividas Soloveičik

Dr. Deividas Soloveičik yra advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Dėmesio! vietų skaičius auditorijoje ribotas

 

Informacija dalyvaujantiems mokymuose auditorijoje

Laikydamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname dalyvių saugumą ir imamės būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Į mokymus bus įleidžiami tik dalyviai, atlikę išankstinę registraciją ir renginio dieną turintys galiojantį Galimybių pasą. Daugiau informacijos apie galimybių pasą ir kaip jį gauti rasite čia.
 2. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 3. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 4. Dalyviai į mokymų erdvę bus įleidžiami ne anksčiau negu 30 min. iki renginio pradžios.
 5. Mokymų metu privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 6. Mokymų metu draudžiama vartoti maistą ir gėrimus.
 7. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.
 8. Dalyvius, kuriems per 14 dienų po mokymų buvo nustatyta COVID-19, prašome apie tai informuoti mokymų organizatorių info@countline.lt arba telefonu 8659 22 169
 9. Gavę informaciją apie dalyviui nustatytą COVID-19, apie tai informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pertrauka
14:30:14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden