Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Vidaus auditas viešajame sektoriuje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
    Kaina: 130€

Laikas ir vieta

2024-10-24,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Vidaus auditas viešajame sektoriuje
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130
2024-10-24,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Vidaus auditas viešajame sektoriuje (tiesioginė seminaro transliacija)
130

Apie seminarą

Kodėl organizacijai reikia vidaus audito? Ar tai tik privalomas biurokratinis elementas? O gal priešingai, tai vienas esminių veiksnių, kuris gali padėti veikti efektyviai?

Vidaus auditas – tai nepriklausoma ir objektyvi vertinimo ir konsultavimo veikla, kuria siekiama padėti gerinti organizacijos valdymą, rizikos vertinimą ir vidaus kontrolės veikimą, tačiau šie tikslai gali būti pasiekti tik tinkamai pasirinkus vidaus audito temas, gerai atlikus vidaus auditą bei užtikrinus tinkamą audito rekomendacijų įgyvendinimą.

Suprantama, kad kiekvienoje organizacijoje veikiantis vidaus auditas yra labai skirtingas – jis priklauso nuo organizacijos dydžio, tikslų, veiklos srities, struktūros ir kt., tačiau visų vidaus auditorių tikslas tas pats – padėti organizacijai veikti efektyviau, o tą gali padaryti kiekvienas vidaus auditorius.

Seminaro metu analizuosime vidaus audito tikslą, uždavinius, vietą organizacijoje ir vidaus kontrolės sistemoje, analizuosime audito planavimo, atlikimo ir stebėjimo procesą, aptarsime su auditoriaus nepriklausomumu susijusius klausimus. Taip pat aptarsime ir sritį reglamentuojančius įstatymus bei kitus teisės aktus, naujausias institucijų teikiamas rekomendacijas ir išaiškinimus.

Temos

 1. Lektorės ir dalyvių susipažinimas, lūkesčių aptarimas, mokymosi tikslai ir uždaviniai.
 2. Vidaus audito esmė, tikslas, uždaviniai, vieta organizacijoje ir vidaus kontrolės sistemoje.
 3. Audito temų pasirinkimas ir audito strategijos parengimas.
 4. Konsultavimo paslaugų teikimas ir auditoriaus nepriklausomumo užtikrinimas.
 5. Vidaus audito atlikimas:
  • audito planavimas;
  • rizikų vertinimas;
  • procedūrų atlikimas;
  • ataskaitos rengimas
  • poauditinis stebėjimas.
 6. Praktinių pavyzdžių analizė ir būdai užtikrinti efektyvų audito atlikimą.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Simonaitytė

Živilė Simonaitytė daugiau kaip 10 metų dirbo Valstybės kontrolėje, kurioje prisidėjo prie įvairiausių organizacijų ir sistemų vertinimo, rekomendacijų dėl jų veiklos tobulinimo teikimo. Dėstė Kazimiero Simonavičiaus ir Vilniaus universitetuose, pastarajame apsigynė daktaro disertaciją vidaus kontrolės vertinimo tema. Pastaruosius metus dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur kuravo pandemijos valdymą, tad gerai išmano veikimą krizės sąlygomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-16:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymų medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.
Konsultacija
Kiekvienas dalyvis mokymų metu turi galimybę užduoti klausimus lektoriui.
Mokymų įrašas
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu.
Maitinimas
Viso seminaro metu dalyvius viešbučiuose ir restorane vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis.

Laikas ir vieta

2024-10-24,  Vilnius
Viešbutis „Corner Hotel“
130€
Vidaus auditas viešajame sektoriuje
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
130
2024-10-24,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
130€
Vidaus auditas viešajame sektoriuje (tiesioginė seminaro transliacija)
130

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: