Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Veiksmingas teisinių ginčų valdymas valstybės tarnyboje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 110€

Laikas ir vieta

2024-11-20,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Veiksmingas teisinių ginčų valdymas valstybės tarnyboje (tiesioginė seminaro transliacija)
110
2024-11-20,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

110€
Veiksmingas teisinių ginčų valdymas valstybės tarnyboje
su pietumis
110

Apie seminarą

Artėjant 2025 m. sausio 1 d., iki kurios reikia užbaigti valstybės tarnautojų ištarnybinimo procesus, gali padaugėti su tuo susijusių tarnybinių ginčų. Šiame seminare bus aptariami naujausi ištarnybinimą reglamentuojantys teisės aktų pokyčiai. Taip pat nagrinėsime numatomus priimti Valstybės tarnybos įstatymo ir Biudžetinių įstaigų įstatymo pakeitimų projektus, kurių įsigaliojimas numatomas 2024-07-01,  bei jų įgyvendinimą praktikoje, užkertant kelią tarnybinių ginčų atsiradimui.

Nors naujoje Valstybės tarnybos įstatymo redakcijoje ginčo sąvoka vartojama ribotai, teismų praktikos analizė rodo, kad vien gero įstatymų išmanymo nepakanka norint išvengti ginčų. Aptarsime, ar per 10 metų nuo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo praktikos apibendrinimo paskelbimo padarytos išvados bei ar naujausioje įstatymo redakcijoje išspręsti anksčiau kilę neaiškumai.

Seminare lektoriai pateiks sprendimus, kaip išvengti pasikartojančių klaidų skiriant tarnybines nuobaudas ir atleidžiant iš tarnybos, kad būtų išvengta finansinės bei reputacinės žalos įstaigoms. Taip pat nagrinėsime, ar naujos tarnybinės veiklos vertinimo nuostatos padės sumažinti ginčų skaičių ir efektyvinti valstybės tarnybą.

Dalyvaudami seminare įgysite žinių ir įgūdžių, padėsiančių sėkmingai valdyti ištarnybinimo procesą ir užkirsti kelią galimiems ginčams. Tai leis sutaupyti institucijų lėšas ir žmogiškuosius išteklius, užtikrinti sklandų tarnybos funkcijų vykdymą pokyčių laikotarpiu.

Temos

Gintautas Vilkelis (10:00-14:30)

 1. Tarnybinių ginčų valstybės tarnyboje samprata, požymiai ir proceso ypatumai po valstybės tarnybos reformos;
 2. Aktualūs tarnybiniai ginčai:
  • Priėmimas į valstybės tarnybą;
  • Tarnybinė atsakomybė ir tarnybinės nuobaudos;
  • Ginčai dėl socialinių ir kitų garantijų taikymo;
  • Atleidimo iš valstybės tarnybos ginčai;
  • Kiti tarnybiniai ginčai.
 3. Tarnybinių ginčų teisminės praktikos pavyzdžiai ir apibendrinimai.
 4. Naujausi Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimai ir projektai. Tarnybinių ginčų reglamentavimo pokyčiai.

Gediminas Kibilda (14:30-15:15)

 1. Vastybės tarnautojų materialinės atsakomybė: teismų praktikos pavyzdžiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gintautas Vilkelis

Dr. Gintautas Vilkelis yra MRU Viešosios teisės instituto lektorius. mokslinių tyrimų kryptys – valstybės tarnybos teisė, valstybės informacinių išteklių teisė, viešasis administravimas. Dėsto administracinės teisės magistrantūros studentams tematika –  “Valstybės tarnybos teisinio reguliavimo problemos”. G.Vilkelis turi didelę praktinio darbo patirtį viešojo administravimo srityje, yra paskelbęs keliasdešimt  straipsnių valstybės  tarnybos teisės  ir administracinės teisės tematika.

Gediminas Kibilda

Lektorius sukaupęs beveik 25 metų įvairaus praktinio darbo viešajame sektoriuje, įskaitant valstybės tarnybos bei statutinės vidaus tarnybos patirtį, teisininkas konsultuoja aktualiais viešojo sektoriaus institucijų veiklos tobulinimo klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:15 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-11-20,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€
Veiksmingas teisinių ginčų valdymas valstybės tarnyboje (tiesioginė seminaro transliacija)
110
2024-11-20,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

110€
Veiksmingas teisinių ginčų valdymas valstybės tarnyboje
su pietumis
110

Tęsti mokymų paiešką: