Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Vadybos sistemų auditas: organizavimas ir atlikimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Countline ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija kviečia tobulinti savo žinias kokybės vadybos klausimais organizacijoms ir institucijoms diegiant inovacijas, gerinant efektyvumą, optimizuojant veiklas, didinant žinomumą, pelningumą ir įvertinimą.

APIE SEMINARĄ

 -2 dienų seminaras-

Seminaro tikslas yra susisteminti žinias apie vadybos sistemos auditą. Suteikti praktinius patarimus, atliekant vadybos sistemų vidaus ir išorės auditą pagal ISO 19011:2018 standarto gaires.

Seminaras skirtas vadybos sistemų auditoriams bei asmenims, atsakingiems už auditų organizavimą.

Sėkmingai baigę programą dalyviai sugebės: suprasti audito principus ir praktiką, efektyviai planuoti auditą, tinkamai paskirti auditorius, įvertinti ir pateikti audito rezultatus, prižiūrėti veiksmus po audito.

TEMOS

 1. Audito samprata ir tikslai:
  • Vidaus audito tikslai.
  • Audito principai.
 2. Vidaus audito organizavimas ir audito atlikimas:
  • Audito planavimas.
  • Pasiruošimas auditui.
  • Auditavimo metodai.
  • Audito atlikimas.
 3. Neatitikčių formulavimas:
  • Neatitikčių identifikavimas.
  • Neatitikčių formulavimas.
 4. Audito ataskaita ir veiksmai po audito:
  • Ataskaitos vertė ir turinys.
  • Audito rezultatų pateikimas.
  • Korekciniai veiksmai ir jų priežiūra.

ŽINIOMIS DALINASI

Gintaras Davalga

UAB “Verslo sistemų grupė” direktorius, Bureau Veritas vadybos sistemų auditorius. Lektoriaus konsultacinio darbo patirtis virš 25 metų. Mokymo programų apie įmonės valdymą ir vadovavimą, klientų aptarnavimo susisteminimą, rinkodarą, personalo valdymą, pardavimus bei vadybos sistemas autorius. Konsultacijos klientams įdiegiant ir sertifikuojant apie 100 vadybos sistemų. Sertifikuotas kokybės vadybos sistemų ir socialinės atsakomybės auditorius. Trečios šalies nepriklausomo (sertifikavimo) auditavimo patirtis 20 metų. Lietuvos projektų vadybos asociacijos steigėjas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12.15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden