Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.

Vadovas – vadovams: kodėl nereikia mokėti taršos mokesčių?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 1 ak. val.
     

Mokymai vyks liepos 13 d. nuotoliu būdu per ZOOM platformą. Prisijungimus prie mokymų išsiųsime liepos 12 d. į registracijos metu nurodytą el. paštą.

Mokymų trukmė: 13:00-13:45 val.

Apie seminarą

Ekonomika žengia į recesiją, kaštų optimizavimas tampa kiekvieno vadovo rūpesčiu. Susitikimo metu aplinkosauginę dokumentaciją rengiančios ir konsultuojančios įmonės UAB BIOSISTEMA vadovas pasidalins patarimais, padėsiančiais sutaupyti ir efektyviau valdyti rizikas:

  • Taršos mokestis = EKONOMINĖ SANKCIJA. Jį mokėti-BRANGIAUSIAS būdas vykdyti pareigas, kaip to nedaryti?;
  • Kodėl 9 iš 10 aplinkosaugos mokymų dalyvių BUHALTERIAI, kur pralošiama?
  • GPAIS tema sudaro TIK 52 iš 201 užduodamų klausimų per aplinkosauginius patikrinimus… Ar tikrai esate pasiruošę suvaldyti rizikas?

Šis seminaras aktualus įmonių vadovams, kurie sąžiningai susimoka buhalterių apskaičiuotus taršos mokesčius, bet nebenori to daryti kitais metais. Taršos mokesčiai yra vieninteliai mokesčiai, kurių valstybė nenori surinkti, apie visa tai ir pakalbėsime.

Registracija

2023-07-13 dienos mokymai „Vadovas – vadovams: kodėl nereikia mokėti taršos mokesčių?“

ŽINIOMIS DALINASI

Povilas Baltusevičius

Nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „BIOSISTEMA“ vadovas. Turi trylikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-13:45 Seminaro trukmė
12:00-13:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
1 ak. val.
Vaizdo įrašas
Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas vebinaro įrašas.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.