Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Padidintas mokesčių administratoriaus dėmesys atsargoms: užsigulėjusios ir besibaigiančio galiojimo termino atsargos ir žaliavos. Kaip ištaisyti susidariusią padėtį?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Užsigulėjusios ir besibaigiančio galiojimo atsargos – dažna ne tik prekyba užsiimančių įmonių problema. Tačiau mokesčių administratorius pastaruoju metu nustato vis daugiau įmonių, kurių atsargų likučiai kaupiasi.

Netrukus tam tikra dalis prekybos įmonių sulauks klausimų apie sukauptas prekių atsargas. Klausimynas turėtų padėti įmonėms pasitikrinti, ar tai, kas  buvo nurodyta finansinės atskaitomybės dokumentuose, išties atitinka tikrovę. Pasitikrinti turėtų ne tik tos įmonės, kurios sulauks klausimynų, bet ir kiti verslininkai.

Norint efektyviai planuoti įmonės pinigų srautus, kai kurios įmonės net nusistato tam tikrą normatyvą – kiek atsargų gali užsigulėti. Tačiau efektyvios vadybos principai leidžia sumažinti galimus nuostolius dėl užsigulėjusių atsargų pardavimo. Dėl šios priežasties galima teigti – turi būti sukurta tokia užsigulėjusių atsargų apskaitos ir mokesčių politika, kuri leistų tiek sumažinti mokestinę nurašytų ar nukainotų atsargų riziką, tiek ir efektyviai jas atspindėti finansinėje apskaitoje.

Šio seminaro metu aptarsime užsigulėjusių ir besibaigiančio galiojimo termino atsargų ir žaliavų apskaitos ir mokesčių problemas ir rasime efektyvius jų sprendimo būdus ir kaip nesulaukti padidinto mokesčių administratoriaus dėmesio.

Temos

  1. VMI atkreipė dėmesį į „augančias“ įmonių atsargas. Kada galite sulaukti patikrinimo? Kaip ištaisyti susidariusią padėtį?
  2. Atsargų ir žaliavų apskaitos ir kontrolės optimalumas – kaip tai daryti efektyviai?
  3. Inventorizacija – būtina vidaus kontrolės priemonė. Kaip ją atlikti efektyviai?
  4. Periodinis ir nuolat apskaitomų atsargų būdas – privalumai ir trūkumai.
  5. Užsigulėjusių atsargų finansinės ir mokesčių apskaitos skirtumai.
  6. Besibaigiančių galioti atsargų pardavimas žemiau savikainos – kaip įforminti, kad netektų apmokestinti menamų pajamų?
  7. Nepanaudotų ir nerealizuotų atsargų ir žaliavų nurašymas. Neleidžiami atskaitymai ir PVM atskaitos tikslinimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:15-11:30 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku