Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Užsigulėjusios ir besibaigiančio galiojimo termino atsargos ir žaliavos. Apskaitos ir mokesčių ypatumai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-11-30, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€

Apie seminarą

Užsigulėjusios ir besibaigiančio galiojimo atsargos – dažna ne tik prekyba užsiimančių įmonių problema. Kai kurios įmonės net ir nusistato tam tikrą normatyvą – kiek atsargų gali užsigulėti. Tačiau efektyvios vadybos principai leidžia sumažinti galimus nuostolius dėl užsigulėjusių atsargų pardavimo. Dėl šios priežasties galima teigti – turi būti sukurta tokia užsigulėjusių atsargų apskaitos ir mokesčių politika, kuri leistų tiek sumažinti mokestinę nurašytų ar nukainotų atsargų riziką, tiek ir efektyviai jas atspindėti finansinėje apskaitoje.

Šio seminaro metu aptarsime užsigulėjusių ir besibaigiančio galiojimo termino atsargų ir žaliavų apskaitos ir mokesčių problemas bei rasime efektyvius jų sprendimo būdus.

Temos

  1. Atsargų ir žaliavų apskaitos ir kontrolės optimalumas – kaip tai daryti efektyviai? Inventorizacijos ypatumai.
  2. Periodinis ir nuolat apskaitomų atsargų būdas – privalumai ir trūkumai.
  3. Užsigulėjusių atsargų finansinės ir mokesčių apskaitos skirtumai.
  4. Besibaigiančių galioti atsargų pardavimas žemiau savikainos – kaip įforminti, kad netektų apmokestinti menamų pajamų?
  5. Nepanaudotų ir nerealizuotų atsargų ir žaliavų nurašymas. Neleidžiami atskaitymai ir PVM atskaitos tikslinimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-11-30, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€

Tęsti mokymų paiešką: