Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Užsieniečių įdarbinimas: kaip nepasiklysti naujose procedūrose?

Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 95 – 105€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-01-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Užsieniečių įdarbinimas: kaip nepasiklysti naujose procedūrose? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2021-01-28, Vilnius
Countline mokymų klasė
105€
Užsieniečių įdarbinimas: kaip nepasiklysti naujose procedūrose?
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
105 (+ PVM)

Apie seminarą

Seminare lektorė išsamiai aptars kriterijus ir sąlygas, kurias iš trečiųjų šalių  atvykstantys asmenys turi atitikti, norėdami įsidarbinti Lietuvoje. Lektorė supažindins su naujausiais teisės aktų pakeitimais, susijusiais su procedūriniais klausimais įdarbinant užsienietį, taip pat pateiks neseniai įsigaliojusių teisės aktų pakeitimų praktinio taikymo rekomendacijas ir supažindins su gerąją praktika.

Atkeiptinas dėmesys, kad nuo liepos 30 d. įsigaliojo Informacijos apie komandiruotus darbuotojus ir motyvuoto pranešimo dėl Lietuvos Respublikos darbo kodekso 108 straipsnio 4 dalyje numatyto laikotarpio pratęsimo teikimo tvarkos aprašas, kuris yra keičiamas iš esmės ir išdėstomas nauja redakcija.

Seminaro metu lektorė pristatys naujausius ministerijų priimtus teisės aktus dėl leidimų užsieniečiams atvykti į Lietuvos Respubliką išimtiniu atveju išdavimo tvarkos:

Vyriausybė taip pat pritarė įstatymo Dėl užsieniečių teisinės padietės pakeitimams, kurie Seimui priėmus turėtų įsigalioti nuo 2021-03-01. Pakeitimais numatoma nemažai naujovių dėl leidimų gyventi išdavmo, dėl leidimų dirbti ir kt.

Nuo 2020-08-11 įsigaliojo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. rugpjūčio 10 d. įsakymas Nr. 1V-769 Dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2004 m. gruodžio 24 d. įsakymo Nr. 1V-429 „Dėl Sprendimų dėl užsieniečio įpareigojimo išvykti, išsiuntimo, grąžinimo ir vykimo tranzitu per Lietuvos Respublikos teritoriją priėmimo ir jų vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Šiuos ir kitus Jums aktualius užsieniečių įdarbinimo klausimus kviečiame aptarti kartu su COUNTLINE lektore advokate Emile Kazlauskaite.

 

Temos

 1. Ar gali pradėti dirbti Ukrainos pilietis, atvykęs į Lietuvą tik su biometriniu pasu?
 2. Ar gali į Lietuvą teisėtai atvykęs užsienietis pakeisti darbdavį ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį ir kiek tai užtrunka?
 3. Kokiam laikotarpiui galimas trečiųjų piliečių siuntimas iš Lietuvos darbams į Norvegiją, Vokietiją ir pan.?
 4. Kokius kriterijus turi atitikti įmonė, kad patektų į Patvirtintų įmonių sąrašą?
 5. Ar galimas Baltarusijos piliečio įdarbinimas Lietuvoje veikiančioje laikinojo įdarbinimo įmonėje?
 6. Ar gali Estijos laikinojo įdarbinimo įmonė siųsti trečiųjų šalių piliečius statybos darbams į Lietuvą?
 7. Kokias sąlygas turi atitikti investuotojas, kad jam būtų išduotas leidimas gyventi?
 8. Kaip IT specialistui gauti startuolio vizą ir kiek ji galios?
 9. Kuriais atvejais reikia pirmiausia kreiptis į Užimtumo tarnybą, o kada tiesiai į Migracijos tarnybą?

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 10 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

 

Susisiekti 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-01-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Užsieniečių įdarbinimas: kaip nepasiklysti naujose procedūrose? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2021-01-28, Vilnius
Countline mokymų klasė
105€
Užsieniečių įdarbinimas: kaip nepasiklysti naujose procedūrose?
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
105 (+ PVM)