Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Tvarkinga apskaita GPAIS = jokių mokesčių už aplinkos teršimą

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 130€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Skamba paradoksaliai, tačiau yra mokesčių, kurių valstybė surinkti nenori. Pavyzdžiui mokesčiai už aplinkos teršimą pakuočių ir gaminių atliekomis. Teisinė sistema sukuria sąlygas tinkamai vykdant pareigas, visiškai išvengti šių mokesčių. Verslai dažnai to nežino, arba nėra tikri, ar tinkamai vykdo apskaitą, ar pilnai įvykdo kitas pareigas? Sumaišties įneša ir skirtingos duomenų pateikimo sistemos.

Seminaro metu aptarsime gaminių ir pakuočių, kuriems taikomas mokestis už aplinkos teršimą, apskaitos GPAIS reikalavimus ir ypatumus, mokesčio už aplinkos teršimą reikalavimų pakeitimus 2022 metais bei kokius veiksmus reikia atlikti metų eigoje, tam, kad teikiant naują taršos deklaraciją mokėtina suma būtų 0 eurų. Žinoma sužinosite ir priežastis, kodėl valstybė visai nenori surinkti šių mokesčių.

Seminare sužinosite:

 • Gamintojams ir importuotojams taikomos pareigos;
 • Apskaitų vedimas GPAIS;
 • Mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamaisiais gaminiais ir pakuotėmis reikalavimų pasikeitimai;
 • Deklaracijų formų pasikeitimai;
 • Deklaracijos formų FR0524 ir FR0523 pildymas ir teikimas VMI;
 • Svarbiausi terminai.

Temos

 1. Bendri aplinkosauginiai reikalavimai Gamintojams ir importuotojams.
 2. Apmokestinamųjų gaminių apskaita.
 3. Baterijų ir akumuliatorių apskaita.
 4. Pakuotės apskaita.
 5. Teisės aktuose numatyta atsakomybė už netinkamą apskaitų vedimą GPAIS bei klaidingos informacijos pateikimą mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijų formos.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Bingelytė

UAB „Biosistema“ aplinkosaugos specialistų grupės vadovė, turinti didelę praktinę darbo su GPAIS patirtį. Savo darbe nuolatos apmoko naujus specialistus darbui su GPAIS bei įmonių atstovavimui valstybinių aplinkosauginių patikrinimų metu. Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijusi aplinkos inžinerijos magistro laipsnį.

Vaida Jankūnienė

UAB „Biosistema“ projektų vadovė, turinti didelę praktinę darbo patirtį atstovaudama skirtingas veiklas vykdančias įmones aplinkosauginių patikrinimų metu, rengiant aplinkosauginę dokumentaciją GPAIS sistemoje ir ne tik.

Tiesioginė seminaro transliacija

Kursai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš kursus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Rugsėjo 14 d., 16 d. po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 09.00 val., pabaiga – 12.15 val.

 

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.