Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kapitalo struktūros formavimas ir keitimas, turto perkainojimas, apmokestinimas. Galimybės atkurti nuosavo kapitalo kritinę ribą, kai patiriami reikšmingi nuostoliai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-12-01, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Kapitalo struktūros formavimas ir keitimas, turto perkainojimas, apmokestinimas. Galimybės atkurti nuosavo kapitalo kritinę ribą, kai patiriami reikšmingi nuostoliai (tiesioginė seminaro transliacija)
85 (+ PVM)

Apie seminarą

Formuojant arba keičiant UAB ar MB kapitalo struktūrą, labai dažnas atvejis, kai akcininkai ar MB nariai turi turto, kurį norėtų perduoti jiems priklausantiems juridiniams asmenims. Tai įmanoma padaryti, tik yra tam tikrų taisyklių, ypač įnešant turtinį įnašą į UAB.

Turtinį įnašą derėtų įvertinti rinkos verte ir tai turėtų atlikti turto vertintojas, nors yra ir išimčių. Svarbiausia nepamiršti, kad fizinio asmens turtinis įnašas yra prilyginamas turto pardavimo sandoriui, todėl teks sumokėti mokesčius. Kaip nepermokėti? Legaliai planuojant mokesčius dera įvertinti visas aplinkybes, net ir šeimyninę padėtį.

Nepelningai dirbančioms įmonėms – kai susidaro kritinė nuosavo kapitalo būklė, turto perkainojimas gali būti viena iš galimybių parengti „patrauklias“ finansines ataskaitas.

Apyvartinis kapitalas gali būti suformuotas ne tik iš turtinių įnašų, todėl svarbu žinoti visus įmanomus būdus. Kaip ir taisykles dėl kritinės nuosavo kapitalo būklės kontrolės.

Kokios naujovės laukia nuo 2022-05-01 įsigaliojus naujajam FAĮ?

Visi šie klausimai bus nagrinėjami glaustai, su praktiniais pavyzdžiais, taip pat atsakant į dalyvių pateiktus klausimus.

Temos

 1. Reglamentavimas: UAB ir MB kapitalo struktūra. Turtinių įnašų dalis.
 2. Turtinio įnašo įvertinimas. Kada galima nesamdyti turto vertintojo?
  • Turtiniai įnašai vertybiniais popieriais (įskaitant ir kriptovaliutas?);
  • Kaip registruoti įsigytą ilgalaikį turtą – įsigijimo verte ar tikrąja verte? Privalumai ir trūkumai;
  • Perkainojimo rezervų sudarymas pagal 8-ąjį VAS;
  • Nematerialiojo turto perkainojimas – naujovė nuo 2022-05-01 (įsigaliojus naujajam FAĮ).
 3. Fizinių asmenų mokesčių prievolės, įnešus turtinį įnašą. Legalūs būdai planuoti mokesčius:
  • Atvejai, kai turtas, gautas kaip turtinis įnašas, apmokestinamas PVM ar GPM.
 4. Nuosavo kapitalo minimalios vertės atkūrimo galimybės.
 5. Kiti būdai sukaupti apyvartinį kapitalą.
 6. Juridinio asmens likvidavimas Registro tvarkytojo iniciatyva: ar tai nebus galimybė turtą paversti bešeimininkiu?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-16:15 Seminaro trukmė
13:30-14:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-12-01, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Kapitalo struktūros formavimas ir keitimas, turto perkainojimas, apmokestinimas. Galimybės atkurti nuosavo kapitalo kritinę ribą, kai patiriami reikšmingi nuostoliai (tiesioginė seminaro transliacija)
85 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: