Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Teritorijų planavimo, žemės ir statybos teisinio reglamentavimo naujovės

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 120€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Teritorijų planavimu yra siekiama suderinti žmogų supančią gamtą ir socialinę aplinką. Asmenų veikla, keičianti esamą žemės naudojimo būdą, reguliuojama įstatymais, kurie įtvirtinta statybų ir žemės naudojimo sąlygas, miškų tvarkymą, naudingųjų iškasenų eksploatavimą ir pan. Statybą reglamentuojantys teisiniai ir techniniai normatyviniai dokumentai pagal ES reikalavimus nuolat pildomi ir keičiami.

2020-01-01 įsigaliojo Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimai.

2020-01-01 įsigaliojo Statybos įstatymo pakeitimas, dar vienas įstatymo pakeitimas įsigalios 2020-05-01.

2019-12-20 įsigaliojo Žemės įstatymo pakeitimas, dar vienas įstatymo pakeitimas įsigalios 2022-01-01.

2020-01-06 įsigaliojo Planavimo sąlygų, prisijungimo sąlygų, specialiųjų reikalavimų ir statybą leidžiančių dokumentų išdavimo tvarkos ir teisėtumo tikrinimo aprašo pakeitimai.

Nuo 2019-12-16 įsigaliojo pakeisti Pranešimo apie statybos pradžią, rangovo (-ų) ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą rekvizitai.

Registruoti teisės aktų projektai, susiję su Savivaldybių infrastruktūros plėtros, Teritorijų planavimo, Statybos įstatymų, Saugomų teritorijų įstatymo pakeitimais, naujos redakcijos Teritorijų planavimo dokumentų registro nuostatais ir Teritorijų planavimo duomenų banko nuostatais.

Seminaro metu aptarsime teisės aktų reikalavimus, naujausius pakeitimus ir planuojamus priimti projektus, kurie aktualūs Jūsų verslui ir veiklai.

Temos

  1. Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo ir poįstatyminių teisės aktų įvykę ir planuojami pakeitimai;
  2. Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo projekto esminės nuostatos;
  3. Statybos įstatymo pakeitimai ir pagrindinių poįstatyminių teisės aktų statybos srityje pakeitimai;
  4. Lietuvos Respublikos žemės įstatymo ir poįstatyminių teisės aktų įvykę ir planuojami pakeitimai, susiję su žemės sklypų formavimu ir pertvarkymu, žemės sklypų paskirties ir/ar būdo keitimu.

ŽINIOMIS DALINASI

Evaldas Klimas

Advokatas Evaldas Klimas dirba advokatų kontoroje WALLESS. Ilgametė specializacija statybos teisės srityje, taip pat mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis (Evaldas Klimas apgynė disertaciją statybos teisės tema Vilniaus universiteto Teisės fakultete, šiuo metu dėsto statybos teisę Mykolo Romerio universitete, statybos teisės temomis veda mokymus įmonėms, valstybės tarnautojams, advokatams ir advokatų padėjėjams) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius teisės aktų pakeitimus, formuojamą teismų praktiką, bet ir dalytis praktine patirtimi.

Mantas Lideika

Advokatų kontoros WALLESS advokato padėjėjas. Pagrindinės lektoriaus praktikos sritys nekilnojamo turto projektų vystymas ir sandoriai.

 

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 100 Eur

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden