Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.
Kursai.

Teisiniai iššūkiai specialisto darbe: intensyvus teisės kursas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 20 ak. val.
    Kaina: 80 – 300€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie kursus

Reikia teisinių žinių, bet neturite laiko ilgoms metų metus trunkančioms teisės studijoms? Šis intensyvus ir praktinis teisės kursas pravers asmeniui, kuris susiduria su teise savo darbe ir siekia geriau atlikti su tuo susijusias savo darbo funkcijas. Penki savo srities teisės profesionalai perteiks ne vienerius metus kauptas šių teisės sričių žinias: skolų valdymo, asmens duomenų apsaugos, sutarčių, komercinių paslapčių, konfidencialios informacijos apsaugos, nekonkuravimo, darbo.

Temos

Spalio 8 d.  Skolų valdymo praktiniai aspektai (lektorė advokatė Marta Matiukevič)

Šios dalies metu advokatė aptars praktinius aspektus kaip veiksmingai taikyti teoriją, bei apžvelgs aktualiausią teisminę praktiką. Sužinosite ką daryti kitaip, kad skolų išieškojimas taptu veiksmingas.

 

 1. Ikiteisminis skolų išieškojimas;
 2. Teisminio skolų išieškojimo praktiniai aspektai;
 3. Bedravimas su skolininkais;
 4. Praktinės užduotys.

Spalio 13 d. Įvadas į ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) (lektorius advokatas Tadas Kuzminskas)

Šios dalies metu dalyviai bus supažindinti su pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais, nustatytais Bendrajame duomenų apsaugos reglamente: asmens duomenų tvarkymo principai, teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindai, asmens duomenų subjektų teisės, asmens duomenų valdytojo ir tvarkytojo pareigos ir kiti reikalavimai, kuriuos reikia įgyvendinti, kad būtų užtikrintas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento laikymasis.

 1. Įžanga:
 2. Asmens duomenų samprata:
 3. Asmens duomenų tvarkymo principai:
 4. Teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindai:
 5. Asmens duomenų subjektų teisės ir jų įgyvendinimas:
 6. Asmens duomenų subjektų informavimas.
 7. Asmens duomenų valdytojas ir tvarkytojas:
 8. Asmens duomenų apsaugos pareigūnas:
 9. Pritaikytoji ir standartizuotoji duomenų apsauga.
 10. Tvarkomų asmens duomenų saugumo priemonių ir rizikos įvertinimas.
 11. Poveikio asmens duomenų apsaugai vertinimas:
 12. Asmens duomenų saugomo pažeidimai ir jų valdymas.
 13. Asmens duomenų perdavimas į trečiąsias valstybes.

Spalio 15 d. Sutarčių teisės praktiniai aspektai (Martynas Antanaitis) pranešimas nuotoliniu būdu.

 1. Kas yra sutartis? Ar yra sutartis, kai nėra rašytinės sutarties?
 2. Ikisutartiniai santykiai. Kas tai ir kam?
 3. Kaip tinkamai sudaryti sutartį? Kokia forma?
 4. Kaip paruošti gerą sutartį ar papildyti turimą, kokias sąlygas įtraukti, kokių vengti?
 5. Kaip turi būti teisingai vykdoma sutartis?
 6. Kaip tinkamai pakeisti ar nutraukti sutartį?
 7. Sutartinė atsakomybė. Kas tai? Kaip ją taikyti ir kaip išvengti?
 8. Kokias sąlygas reikėtų įtvirtinti tam tikrose konkrečiose sutartyse (pvz., prekių tiekimo, pirkimo-pardavimo, nuomos, statybos rangos ar kt.)?
 9. Dėl ko dažniausiai kyla ginčai? Kaip išvengti? Kaip pasirengti galimam teisminiam ginčui?

Spalio 20 d. Komercinių paslapčių ir konfidencialios informacijos apsauga bei draudžiami nesąžiningos konkurencijos veiksmai

 1. Kas yra komercinės paslaptys ir konfidenciali informacija?
 2. Kokius duomenis bei informaciją darbuotojas gali naudoti pasibaigus darbo santykiams?
 3. Kaip elgtis įpareigoja pasirašytas konfidencialumo susitarimas ir kodėl tokie susitarimai yra svarbūs?
 4. Kokie darbuotojo veiksmai šiam perėjus dirbti iš konkuruojančios įmonės gali atnešti nemalonumų ne tik pačiam darbuotojui, bet ir darbdaviui?
 5. Ko negalima daryti pasibaigus darbo santykiams, ypač jei darbuotojas ima verstis konkuruojančia veikla ar pereina dirbti pas buvusio darbdavio konkurentus?

Spalio 21 d. Darbo teisės praktiniai aspektai

 1. Darbo sutarčių rūšys ir jų ypatumai.
 2. Darbo laiko režimai ir jų ypatumai;
 3. Darbo užmokesčio praktiniai aspektai;
 4. Pagrindinės darbuotojų teisės ir pareigos;
 5. Darbuotojo ir darbdavio atsakomybės praktiniai aspektai.

ŽINIOMIS DALINASI

Marta Matiukevič

Advokatė praktikuojanti teisės srityje jau apie 10 m. Profesionali teisininkė, praktikuojanti advokatė, Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos valdybos narė, Lietuvos teisininkų draugijos narė.

Tadas Kuzminskas

Advokatas Tadas Kuzminskas yra sertifikuotas duomenų apsaugos pareigūnas. Sertifikatą išdavė Europos privatumo ir kibernetinio saugumo centras, Mastrichto universitete.

Advokatas taip pat turi sukaupęs beveik 10 metų patirtį įmonių bei bankų ir finansų teisės srityse. Advokatas turi daug patirties dirbant su kolektyvinio investavimo subjektais, tarptautiniais užtikrinto finansavimo sandoriais, finansinėmis priemonėmis, paskolų refinansavimu, banko garantijų, akredityvų ir kitų bankinių produktų bei investicinių paslaugų teikimu, reguliaciniais klausimais. Teikdamas teisines paslaugas finansų sektoriaus dalyviams, advokatas taip pat konsultuoja ir asmens duomenų apsaugos klausimais. Tarp klientų yra ir Fintech bei Wealthtech įmonės, kurios ieško inovatyvių sprendimų asmens duomenų apsaugos klausimais.

Šiuo metu Tadas verčiasi individualia advokato praktika. Prieš tai dirbo advokatų kontoroje „Ellex Valiūnas ir partneriai” bei AB SEB banke. Dirbdamas SEB banke 2017 metais padėjo įgyvendinti reikiamas priemones ir procesus banke siekiant tinkamai pasiruošti BDAR įsigaliojimui.

Advokatas veda įmonių vidinius mokymus. Taip pat yra vedęs mokymus Lietuvos teismų administracijai.

Martynas Antanaitis

Verslo teisės advokatas, teisminių ginčų ir atitikties teisės aktams specialistas. Turintis didesnę kaip penkerių metų teisinės praktikos patirtį, nuolat atstovauja klientus įvairiuose ginčuose siekiančiuose sumas iki kelių mln. eurų. Dalyvauja mokslinėje veikloje, mokslinių ir kitų publikacijų autorius. Už indėlį plėtojant teisinę mintį, akademinį aktyvumą gavo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėką. Už nepriekaištingą reputaciją, akademinį žinomumą, dalinimąsi teisinėmis naujienomis ir įžvalgomis, bendraminčių būrimą, teisinės informacijos sklaidą ir teisinės praktikos formavimą yra apdovanotas 2019 metų jaunojo advokato titulu. Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos (advokatų ir advokatų padėjėjų iki 45 m.) Kauno skyriaus pirmininkas bei BNI verslo klubo prezidentas.

Julija Kalpokienė

Julija Kalpokienė nuo 2014 metų dirba advokatų kontorose komercinės teisės srityje, padeda klientams efektyviai spręsti kylančius ginčus bei valdyti teisines rizikas. Greta teisinės praktikos, Julija dalyvauja konferencijose, publikuoja straipsnius moksliniuose žurnaluose, aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos veikloje, yra Kauno skyriaus pirmininko pavaduotoja.

Mantas Mikalopas

Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“. Mantas Mikalopas taip pat yra Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaro bendraautoris.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-16:15 Trukmė
12:00-13:00 Nuotolinė registracija
14:30-14:45 pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden