Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.
Nuotolinis seminaras.

Teisė išlaikyti balansą: darbo streso ir perdegimo valdymas teisininkams (nemokami mokymai)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 1 akad. val.
     

Teisininkai susiduria su intensyvumu ir įtampa, būdinga jų profesijai. Tačiau, kai stresas tampa nuolatiniu palydovu, gali atsirasti perdegimas. Tai ne tik kelia grėsmę jūsų asmeninei gerovei, bet ir gali turėti rimtų pasekmių profesinei veiklai.

Seminaro metu aptarsime pagrindinius perdegimo simptomus ir požymius, kaip atpažinti juos anksčiau ir kaip reaguoti, kai jie atsiranda. Taip pateiksime įžvalgas apie strategijas ir technikas, kurios padeda išvengti perdegimo ir susidoroti su stresu, kuris yra neišvengiamas teisininkų darbe. Be to, pateiksime rekomendacijas, kaip sukurti ir išlaikyti sveiką darbo ir poilsio balansą, kuris yra labai svarbus siekiant ilgalaikės profesinės sėkmės.

Šis seminaras skirtas visiems teisininkams, nepriklausomai nuo jų patirties ar specializacijos, kurie nori geriau suprasti, kaip stresas ir perdegimas gali paveikti jų profesinę veiklą, ir ieško būdų, kaip efektyviai su jais susidoroti.

 

Vebinaras vyks spalio 26 d. nuo 14:00 iki 14:45 val. ir bus tiesiogiai transliuojamas per ZOOM platformą, o prisijungimus prie mokymų gausite spalio 25 d. į registracijos metu nurodytą el. pašto adresą.

  1. Perdegimo prevencijos metodai: streso valdymas, mokymasis atpažinti streso ir perdegimo požymius ir signalus.
  2. Egzistuojančios strategijos ir būdai, kaip tvarkytis su perdegimu teisininkų profesijoje.
  3. Efektyvios technikos ir strategijos, padedančios išlaikyti darbo ir poilsio balansą.

Registracijos į vebinarą forma:

2023-10-26 dienos mokymai „Teisė išlaikyti balansą: darbo streso ir perdegimo valdymas teisininkams (nemokami mokymai)“

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

Lektorė yra nepriklausoma organizacijų konsultantė. 25 metus veda praktinius mokymus personalo valdymo temomis (nuo tiesioginės paieškos ir atrankos, adaptacijos, įvertinimo, karjeros planavimo iki darbuotojų atleidimo bei talentų „sulaikymo“). Ugdo specialistus bei vadovus motyvacijos, bendradarbiavimo, vadovavimo, pardavimų, klientų aptarnavimo, viešojo kalbėjimo temomis. Turi 9 metų patirtį specialistų ir vadovų atrankos bei „galvų medžioklės“ srityje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-14:45 Seminaro trukmė
13:00-14:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden