Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų patobulinimai 2022-2023 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
    Kaina: 150€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

2022-01-01 įsigaliojo ir nuo 2023-01-01 įsigalios nemažai TFAS pakeitimų. Keičiasi TFAS nuostatos, su kuriomis svarbu susipažinti ir suprasti kokią įtaką naujausi TFAS pakeitimai turės apskaitai 2022–2023 metais ir kaip galime tam pasiruošti.

Nuo 2022-01-01 įsigaliojo net šešių TFAS pakeitimai, kurie turi įtakos apskaitos procesams 2022 m.:

 • 1 TFAS „Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų taikymas pirmą kartą“ numatyta nauja išimtis.
 • 3 TFAS „Verslo jungimai“ išskirtos naujovės, susijusios su neapibrėžtuoju turtu: įsigijimas, pripažinimas, mokesčiai.
 • 9 TFAS „Finansinės priemonės“.
 • 16 TAS „Nekilnojamasis turtas, įranga ir įrengimai“ pakeitimai susiję su įrangos ir įrengimų vertinimo pirminio pripažinimo metu.
 • 37 TAS „Atidėjiniai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir neapibrėžtasis turtas“ išaiškinta „sutarties vykdymo išlaidų“ sąvoka, taip pat pakeisti reikalavimai dėl pereinamojo laikotarpio sąlygų taikymo.
 • 41 TAS „Žemės ūkis“ pakeitimas susijęs su biologinio turto ar žemės ūkio produkcijos tikrosios vertės nustatymu.

Atkreiptinas dėmesys, kad 2022-03-02 Europos Komisija paskelbė Reglamentą (ES) 2022/357, kuriuo pakeisti 1-asis ir 8-asis TAS.

Seminaro metu lektorė pristatys esminius pakeitimus ir pateiks rekomendacijas kaip praktiškai juos taikyti.

Temos

 1. Palūkanų normų lyginamojo indekso reformos 2-as etapas, kuriuo pataisytas 9-asis TFAS, 39-asis TAS, 7-asis TFAS, 4-asis TFAS ir 16-asis TFAS.
 2. Patobulinti TFAS:
  • 39-ojo TAS „Finansinės priemonės. Pripažinimas ir vertinimas“;
  • 4-ojo TFAS „Draudimo sutartys“;
  • 7-ojo TFAS „Finansinės priemonės. Atskleidimas“;
  • 9-ojo TFAS „Finansinės priemonės“;
  • 16-ojo TFAS „Nuoma“;
  • 16-ojo TAS „Nekilnojamasis turtas, įranga ir įrengimai“;
  • 37-ojo TAS „Atidėjiniai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir neapibrėžtasis turtas“;
  • 41-ojo TAS „Žemės ūkis“;
  • 1-ojo TFAS „Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų taikymas pirmą kartą“;
  • 3-iojo TFAS „Verslo jungimai“;
  • 1-ojo TAS „Finansinių ataskaitų pateikimas“;
  • 8-ojo „Apskaitos politika, apskaitinių įvertinimų keitimas ir klaidos“.

ŽINIOMIS DALINASI

Violeta Alando

VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus; atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-16:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Bendra informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.