Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Tarnybiniai ginčai: aktualios problemos ir teisminės praktikos pavyzdžiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 85€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Tarnybiniai ginčai – tai valstybės tarnautojų, turinčio viešojo administravimo įgaliojimus, ginčai susiję su tarnautojo statuso įgijimu, pasikeitimu ar praradimu ir drausminio poveikio priemonių taikymu. Šiems ginčams taikoma atskira ginčų nagrinėjimo tvarka.

2020 m. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo duomenimis, dažniausiai tarnybiniai ginčai buvo nagrinėti dėl tarnybinių nuobaudų teisėtumo – 35 proc., bei dėl atleidimo iš pareigų – 16 proc.

Bylų skaičius nors ir mažėja, iš esmės išlieka gana didelis – kaip ir LVAT sprendimų kiekis, kad įstaigos sprendimas yra neteisėtas. 2020 m. teismas sušvelnino paskirtas nuobaudas arba pripažino kaip neteisėtai skirtas net 74,5 proc. bylų.

 

Naujausia teismų praktika, praktinės situacijos bei reglamentavimo naujovės ir pokyčiai seminare su dr. Gintautu Vilkeliu.

Temos

 1. Tarnybinių ginčų valstybės tarnyboje samprata, požymiai ir proceso ypatumai.
 2. Aktualūs tarnybiniai ginčai:
  • Priėmimas į valstybės tarnybą;
  • Tarnybinė atsakomybė ir tarnybinės nuobaudos;
  • Ginčai dėl socialinių ir kitų garantijų taikymo;
  • Atleidimo iš valstybės tarnybos ginčai;
  • Kiti tarnybiniai ginčai.
 3. Tarnybinių ginčų teisminės praktikos pavyzdžiai ir apibendrinimai.
 4. Naujausi Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimai ir projektai. Tarnybinių ginčų reglamentavimo pokyčiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gintautas Vilkelis

Dr. Gintautas Vilkelis yra MRU Viešosios teisės instituto lektorius. mokslinių tyrimų kryptys – valstybės tarnybos teisė, valstybės informacinių išteklių teisė, viešasis administravimas. Dėsto administracinės teisės magistrantūros studentams tematika –  “Valstybės tarnybos teisinio reguliavimo problemos”. G.Vilkelis turi didelę praktinio darbo patirtį viešojo administravimo srityje, yra paskelbęs keliasdešimt  straipsnių valstybės  tarnybos teisės  ir administracinės teisės tematika.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

11:00-15:30 Seminaro trukmė
10:00-11:00 Registracija
13:00-13:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden