Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Sveikatos priežiūros įstaigoms suteiktų papildomų lėšų dėl Covid-19 atvaizdavimas konsolidavimo sistemoje VSAKIS

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 55€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

APIE SEMINARĄ

Pandemija kelia iššūkių ne tik ekonomikai, bet ir visai sveikatos priežiūros sistemai. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai aprūpinami būtinomis apsaugos priemonėmis, nuolat atliekamas sveikatos testavimas, įstaigos turi įsigyti reikiamą medicininę įrangą bei kitas priemones kovai su COVID-19. Žinoma, dirbant tokiomis ekstremaliomis sąlygomis, sveikatos priežiūros darbuotojai papildomai paskatinami atlyginimų priedais, o susirgus – mokamos kompensacijos. Kaip apskaityti papildomai gautas ir panaudotas lėšas dėl COVID-19? Kaip viską suderinti VSAKIS sistemoje? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus šiame seminare su viešųjų finansų eksperte Natalja Kobzeviene.

Temos

  1. Asmens apsaugos priemonėms, reagentams, medicininei ir kitai įrangai įsigyti skirtos lėšos.
  2. Sveikatos priežiūros darbuotojų atlyginimų priedams, kompensacijoms ir susirgusiems darbuotojams pašalpas išmokėti skirtos lėšos.
  3. Lėšų gavimas ir panaudojimas.
  4. Nepanaudotų lėšų gavimas.
  5. Derinimas VSAKIS sistemoje.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

13:00-14:30 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku