Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Šeimynų apskaita, lėšų gavimas ir panaudojimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 85€

Laikas ir vieta

2022-09-20, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Šeimynų apskaita, lėšų gavimas ir panaudojimas (tiesioginė seminaro transliacija)
85

Apie seminarą

Lietuvoje, vykdant institucinės vaikų socialinės globos pertvarką, daug dėmesio skiriama alternatyvių globos (rūpybos) formų plėtrai. Viena iš jų – vaiko globa (rūpyba) šeimynoje, kuria siekiama skatinti kurtis kuo daugiau šeimynų bei užtikrinti globojamų (rūpinamų) vaikų gyvenimo sąlygas, tinkamą lėšų gavimą ir jų panaudojimą.

Šeimynų apskaita nėra tapati asmens biudžetui, kadangi ši veiklos forma yra iš dalies dotuojama valstybės, todėl tenka vykdyti ir tam tikrus nustatytus reikalavimus. 2022-05-01 įsigaliojus naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymui, privalu prisitaikyti ir prie pasikeitusio reglamentavimo.

2022-07-01 įsigaliojo Nutarimo Nr. 978 pakeitimai, susiję su šeimynų išlaikymo pajamomis ir tinkamu finansavimo apskaičiavimu, o Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra parengusi Šeimynų įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo, be kitų pakeitimų, siekiama nustatyti galimybę šeimynai, kurioje globojami (rūpinami) ir (ar) prižiūrimi daugiau kaip 6 vaikai, turėti iki 3 šeimynos dalyvių ir nuo 2023-01-01 padidinti šeimynos dalyvio išlaikymo pajamų dydį.

Kokie pagrindiniai pakeitimai įvyko šeimynų apskaitoje įsigaliojus Finansinės apskaitos įstatymui? Kaip tinkamai paskirstyti lėšas, skirtas šeimynų veiklai ir kaip tai atvaizduoti apskaitoje? Kaip atsiskaityti už panaudotas lėšas?

Temos

  1. LR Šeimynų įstatymo įtaka finansinei apskaitai.
  2. Lėšos šeimynų veiklai ir jų panaudojimo apskaita.
  3. Finansinės ataskaitos.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-11:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:15-10:30 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-09-20, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Šeimynų apskaita, lėšų gavimas ir panaudojimas (tiesioginė seminaro transliacija)
85

Tęsti mokymų paiešką: