Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

E-mokytojų darbo apmokėjimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Prieš kurį laiką visuotinis persikėlimas į nuotolinį darbą ir mokymą užgriuvo netikėtai, kilo daug iššūkių, tačiau švietimo įstaigos įrodė, kad yra inovatyvios ir sugebėjo prisitaikyti prie karantino bei darbo nuotoliniu būdu. Švietimo įstaigoms teko patvirtinti nuotolinio darbo tvarkas ir spręsti daug naujų teisinių problemų.

Laikui bėgant ir keičiantis visuomenės poreikiams, nuotolinis darbas ir mokymasis tampa nauja realybe, reikalaujančia prisitaikymo ir atsakomybės tiek iš įstaigų, tiek iš darbuotojų/mokinių. Taigi, e-mokytojai dažnai susiduria su problemomis, susijusiomis su darbo laiko apskaita, užmokesčiu ir finansavimu.

 • Koks skirtumas tarp darbo sutarties ir individualios veiklos paslaugų sutarties?
 • Kaip pasirinkti tinkamiausią sutarties tipą ir kaip ją tinkamai sudaryti?
 • Kaip planuoti darbo laiką, kaip registruoti faktiškai dirbtą darbą ir kaip tai atspindėti mokesčių ir apskaitos dokumentuose?
 • Kaip teisingai apskaičiuoti darbo užmokestį ir mokesčius, kurie priskiriami e-mokytojams?
 • Kokie yra galimi apmokestinimo būdai?

Seminaro metu lektorė pateiks atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus.

Temos

 1. Darbo sutarties sudarymas ar individualios veiklos paslaugos.
 2. Darbo laiko planavimas ir faktiškai dirbtas darbas.
 3. ŠVIS informacijos analizė.
 4. Darbo apmokėjimas ir apmokestinimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden