Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Religinių bendruomenių mokesčiai bei apskaita

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 110€
 • Papildomų naudų darbuotojui apskaičiavimo ir apmokestinimo skaičiuoklė excel formatu

Laikas ir vieta

2022-01-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€

Apie seminarą

Seminare susipažinsite su religinių bendruomenių bei bendrijų apskaitos tvarkymo ypatumais, reglamentuojančių veiklą norminių aktų pakeitimais, pagerinsite praktinius įgūdžius rengiant deklaracijas ir finansines ataskaitas.

Seminare bus aptarti aptarnaujančiojo ir patarnaujančiojo religinių apeigų personalo atlygio apmokestinimo ypatumai bei kaip apmokestinamos religinių bendruomenių darbuotojų pajamos. Sužinosite, kurios pajamos priskiriamos nedeklaruojamoms neapmokestinamosioms pajamos bei VMI poziciją, susijusią su religine bendruomene kaip paramos gavėja.

2022-05-01 įsigalios naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas, kuris pakeis beveik 20 metų galiojusį Buhalterinės apskaitos įstatymą. Pakeitimais nustatyta, jog religinės bendrijos, kurių pajamos iš ūkinės komercinės veiklos per praėjusius finansinius metus neviršijo 15 000 eurų,  apskaitą galės tvarkyti darydamos paprastąjį įrašą. Supaprastintą apskaitą religinės bendrijos galės tvarkyti vadovaudamosi arba LFAS, skirtu pelno nesiekiančių subjektų apskaitos tvarkymui, arba savo vidaus tvarkomis, tačiau bus privaloma laikytis tam tikrų nuostatų, įtvirtintų Finansinės apskaitos įstatyme. 

Temos

 1. Religinių bendruomenių bei bendrijų lėšų veiklai vykdyti apskaita.
 2. Religinių bendruomenių bei bendrijų darbuotojų ir paslaugas teikiančių asmenų pajamų apskaita ir apmokestinimas.
 3. Švietimo, labdaros ir gailestingumo, ūkinė ir leidybos veiklų apskaita. Turto apskaita.
 4. Darbuotojų socialinis aprūpinimas ir socialinis draudimas.
 5. Religinių bendruomenių apmokestinimas pelno, žemės ir valstybinės žemės nuomos, nekilnojamojo turto, gyventojų pajamų mokesčiais, pridėtinės vertės mokesčiu ir akcizais.
 6. Gauta parama ir jos deklaravimas.
 7. Religinei bendruomenei priklausančio turto nuoma kitiems subjektams.
 8. Finansinė atskaitomybė.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

Lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

DOVANA!

AKCIJA!

*Skaičiuoklė veikia tik Windows operacinėse sistemose, naudojant Microsoft Excel 2010 ir vėlesnes versijas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:15-13:00 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-01-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
110€

Galimybių pasas ir alternatyvūs dokumentai

 

 1. Pasitikdami Jus auditorijoje prašysime pateikti vieną iš šių dokumentų (gali būti prašoma kartu pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą):

 2. Mokymuose privalu dalyvauti tik sveikiems asmenims bei laikytis bendrųjų higienos ir saugos reikalavimų.
 3. Veido apsaugos priemonės yra privalomos (ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius). Mokymų metu galima vartoti maistą ir gėrimus.

Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

Tęsti mokymų paiešką: