Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.
Kursai.

Praktiniai MS PowerPoint kursai: efektyvių pristatymų kūrimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE KURSUS

PowerPoint yra MS Office paketo programa leidžianti vartotojams vizualiai perteikti savo idėjas, informaciją ir duomenis auditorijai. Ši programa suteikia galimybę papildyti kuriamas prezentacijas įvairiais grafiniais elementais, vaizdo įrašais, paveikslėliais, diagramomis, garso failais ir kt. Šios funkcijos padeda aiškiai perteikti sudėtingą informaciją įdomiu ir suprantamu būdu.

Countline rengiamuose kursuose kartu su lektoriumi E. Vasiliausku sužinosite, kaip tinkamai pateikti informaciją skaidrėse, parinkti tinkamus šriftus, spalvas, sudaryti kompozicijas ir sudominti klausytojus.

Neturite laiko kurti skaidres, ieškoti tinkamų paveikslėlių? Dirbtinis intelektas gali pagelbėti tai padaryti itin sparčiai, generuojant prezentaciją bei vizualinę informaciją.

Temos

 

 1. Teksto šriftas, dydis, spalva.
 2. Spalvų psichologija.
 3. Kompozicija.
 4. Iliustracijos (kūrimas, įterpimas, redagavimas).
 5. Animacija.
 6. Efektai (Transitions).
 7. Garso ir vaizdo įrašų įterpimas.
 8. Mygtukų įterpimas.
 9. Šablonų naudojimas.
 10. Skaidrių ir vizualinės informacijos generavimas dirbtinio intelekto pagalba.
 11. Skaidrių rodymo parinktys.

Žiniomis dalinasi

Emilis Vasiliauskas

Taikomosios matematikos magistras, verslo sistemų matematinio modeliavimo specialistas. Dirba UAB „Mokesčių srautas“ analitiku. Veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams. Ankstesnė patirtis – statistikas Lietuvos Respublikos statistikos departamente bei mažmeninės prekybos rinkos analitikas Baltijos šalims JAV įmonėje.

Tiesioginė kursų transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Kursų informacija

PROGRAMA

17:00-20:15 Seminaro trukmė
16:30-17:00 Registracija
18:30-18:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas kursų dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden