Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Piniginė motyvacija viešajame sektoriuje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 80€

Laikas ir vieta

2024-04-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
80€
Piniginė motyvacija viešajame sektoriuje (tiesioginė seminaro transliacija)
80
2024-04-22,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

80€
Piniginė motyvacija viešajame sektoriuje
Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
80

Apie seminarą

Biudžetinių įstaigų veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose premijos sąvokos nuo 2024-01-01 nebėra. Kaip nepasimesti tarp skirtingų teisės aktų, juose vartojamų skirtingų sąvokų bei skirtingų materialinio darbuotojų skatinimo apimčių? Seminaro metu nagrinėsime:

 • Kuo skiriasi visos darbuotojus turinčios motyvuoti išmokų rūšys ir kada kurią išmoką geriau ir teisingiau pasirinkti taikyti, nesusilaukiant neigiamos kontroliuojančių institucijų, žiniasklaidos ir visuomenės reakcijos?
 • Ko buvo siekiama skirtingoms darbuotojų kategorijoms taikomuose teisės aktuose tiek suvienodinant, tiek išskiriant piniginio skatinimo priemonių reglamentavimą?
 • Kokias darbo apmokėjimo sistemos nuostatas galima ir reikia nusimatyti kiekvienos įstaigos darbo apmokėjimo sistemoje?
 • Į ką reikia atkreipti didžiausią dėmesį, kai piniginės paskatos po minėtų teisės aktų pokyčių visada siejamos tik su gerai atliktu darbu ar nepriekaištingu pareigų atlikimu.

Seminaro metu taip pat bus aptariama biudžetinių įstaigų darbuotojų skatinimo suteikiant iki 5 mokamų papildomų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 mokamų papildomų poilsio dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką bei finansuojant kvalifikacijos tobulinimą ne didesne kaip darbuotojo vienos pareiginės algos dydžio suma per metus taikymas – kiek ir kada tai motyvuoja darbuotojus atlikti savo pareigas geriau.

Mokymų metu bus apžvelgiamos ir teisės aktuose tiesiogiai nenumatytų visus viešojo sektoriaus įstaigos darbuotojus, neatsižvelgiant į jų atliekamo darbo kokybę, motyvuojančių priemonių:

 • Darbuotojų sveikatos draudimo paslaugų pirkimo,
 • Civilinės atsakomybės draudimo paslaugų pirkimo,
 • Kitų darbuotojų motyvaciją didinančių materialaus ir nematerialaus pobūdžio priemonių ir paslaugų, taikymo galimybės ir praktika.

Temos

 1. Kas yra motyvacija, motyvacijos rūšys (išorinė ir vidinė motyvacija);
 2. Motyvavimo priemonių grupavimas;
 3. Materialinė motyvavimo priemonių išraiška (materialinės ir psichologinės);
 4. Skatinimas viešajame sektoriuje, jo formos (tiesioginis ir netiesioginis materialinis skatinimas);
 5. Piniginė paskata – darbo užmokestis ir darbo apmokėjimo sistema viešajame sektoriuje;
 6. Darbuotojų veiklos vertinimas;
 7. Motyvavimo ir skatinimo priemonių apskaita.

ŽINIOMIS DALINASI

RENATA INOKAITIENĖ

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos vyriausioji patarėja finansų valdymo klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-11:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Nuotolinė registracija
10:15-10:30 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-04-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
80€
Piniginė motyvacija viešajame sektoriuje (tiesioginė seminaro transliacija)
80
2024-04-22,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

80€
Piniginė motyvacija viešajame sektoriuje
Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
80

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: