Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Personalo dokumentai 2022 m.: rengimas, keitimas, gerosios praktikos pavyzdžiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 115€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Ar žinojote, kad įsakymų atostogoms tam tikrais atvejais pildyti nereikia? Šimtai įmonių Lietuvoje vis dar pildo dokumentus, kurių nereikia pildyti, ir taip apsunkina savo veiklą. Personalo vadyboje dokumentų administravimas turėtų būti greitas, patogus, pigus ir „nepastebimas“.

Šiame seminare sužinosite visas personalo dokumentų tvarkymo naujoves ir pasiruošite žymiai sumažinti biurokratijos naštą savo įmonėje.

2022-07-01 įsigaliojo nutarimo „Dėl dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo“ pakeitimai, įtvirtinantys galimybę  vietiniame norminiame teisės akte, suderintame su darbuotojo atstovais, nustatyti mažesnius dienpinigius, informuojant darbuotojus. Kaip tinkamai informuoti darbuotojus? Kokią informavimo formą pasirinkti? Kokie pateikimo raštu atvejai laikytini tinkamais? Kaip įvykdyti konsultavimosi su darbuotojais pareigą?

2022-08-01 įsigaliojo Darbo kodekso pataisos, pakeitusios reglamentavimą, susijusį su:

 • Terminuota darbo sutartimi;
 • Susitarimu dėl išbandymo;
 • Komandiruočių dokumentais;
 • Ne viso darbo laiku;
 • Nuotoliniu darbu;
 • Darbo sutartimis ir kitais susijusiais dokumentais – įdarbinamiems užsieniečiams ir žmonėms turintiems negalią privalo būti pateikiami jiems suprantama kalba.

Taip pat nuo minėtos datos įsigaliojo pavyzdinės darbo sutarties forma atnaujinta pagal šiuos pakeitimus.

Šis seminaras vienas iš itin daug dėmesio susilaukusių seminarų, dalyviai patys kalba už mus ir vertina Manto Mikalopo seminarus aukščiausiais balais:

Temos

 1. Priėmimo į darbą dokumentavimas;
 2. Darbo santykių eigoje rengiami dokumentai (darbo sutarčių keitimai, papildomi susitarimai);
 3. Atostogų dokumentavimas;
 4. Komandiruočių dokumentavimas;
 5. Įspėjimas apie darbo pareigų nevykdymą ir skatinimai;
 6. Atleidimo iš darbo dokumentavimas;
 7. Konsultacijos su darbuotojų atstovais.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Mikalopas

Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“. Mantas Mikalopas taip pat yra Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaro bendraautoris.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

9:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden