Informuojame, kad dėl koronaviruso Lietuvoje reaguojame atsakingai, todėl visi mokymai vyksta nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos rasite čia.

Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui, Viešajam sektoriui
Seminaras.

Personalo dokumentai 2020 m.

Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2020-09-10, Klaipėda
Kultūros fabrikas
90€
Personalo dokumentai 2020 m.
be pietų
90 (+ PVM)
2020-09-15, Vilnius
Quadrum verslo centras
90€
Personalo dokumentai 2020 m.
be pietų
90 (+ PVM)

Apie seminarą

Ar žinojote, kad įsakymų atostogoms tam tikrais atvejais pildyti nereikia? Šimtai įmonių Lietuvoje vis dar pildo dokumentus, kurių nereikia pildyti, ir taip apsunkina savo veiklą. Šiame seminare per pusę dienos sužinosite visas personalo dokumentų tvarkymo naujoves ir pasiruošite žymiai sumažinti biurokratijos naštą savo įmonėje.

Naujoves pristatys ir į Jūsų klausimus atsakys vienas geriausiai vertinamų Countline lektorių, advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas Mantas Mikalopas. Jis ne tik atstovauja teisiniuose ginčuose, konsultuoja teisiniais klausimais, bet ir dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Šis seminaras vienas iš itin daug dėmesio susilaukusių seminarų, dalyviai patys kalba už mus ir vertina Manto Mikalopo seminarus aukščiausiais balais:
„Puikus savo srities specialistas, smagu, kai randa atsakymus į netikėčiausius klausimus :)“
„Lektorius Mantas Mikalopas seminarą vedė labai aiškiai ir suprantamai, pateikdamas daug realių pavyzdžių, išsamiai atsakydamas į pateiktus papildomus klausimus net pertraukos metu. Vertinu puikiai ir linkiu Jam sėkmės visame kame.“
„Gavau atsakymus į visus užduotus klausimus, net ir į nelabai susijusius su tema. Tai viršijo mano lūkesčius.“

Temos

 1. Priėmimo į darbą dokumentavimas;
 2. Darbo santykių eigoje rengiami dokumentai (darbo sutarčių keitimai, papildomi susitarimai);
 3. Atostogų dokumentavimas;
 4. Komandiruočių dokumentavimas;
 5. Įspėjimas apie darbo pareigų nevykdymą ir skatinimai;
 6. Atleidimo iš darbo dokumentavimas;
 7. Konsultacijos su darbuotojų atstovais.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Mikalopas

Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Informacija dalyvaujantiems seminare auditorijoje:

Laikydamiesi visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname visišką dalyvių saugumą ir imamės visų būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Dalyvių skaičius yra ribojamas iki 30 dalyvių. Tarp dalyvių yra paliekamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas ir užtikrinama, kad vienam dalyviui mokymų erdvėje tektų ne mažiau nei 5 kv. metrai.
 2. Į mokymus bus įleidžiami tik tie dalyviai, kurie dėvės apsaugines kaukes, skydelius ar kitas apsaugines priemones, dengiančias burną ir nosį. Jeigu apsauginės kaukės neturite, ją padovanosime 🙂
 3. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 4. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 5. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

9:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-09-10, Klaipėda
Kultūros fabrikas
90€
Personalo dokumentai 2020 m.
be pietų
90 (+ PVM)
2020-09-15, Vilnius
Quadrum verslo centras
90€
Personalo dokumentai 2020 m.
be pietų
90 (+ PVM)