Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Personalo dokumentai 2020 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 80 – 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Ar žinojote, kad įsakymų atostogoms tam tikrais atvejais pildyti nereikia? Šimtai įmonių Lietuvoje vis dar pildo dokumentus, kurių nereikia pildyti, ir taip apsunkina savo veiklą. Šiame seminare per pusę dienos sužinosite visas personalo dokumentų tvarkymo naujoves ir pasiruošite žymiai sumažinti biurokratijos naštą savo įmonėje.

Naujoves pristatys ir į Jūsų klausimus atsakys vienas geriausiai vertinamų Countline lektorių, advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas Mantas Mikalopas. Jis ne tik atstovauja teisiniuose ginčuose, konsultuoja teisiniais klausimais, bet ir dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Šis seminaras vienas iš itin daug dėmesio susilaukusių seminarų, dalyviai patys kalba už mus ir vertina Manto Mikalopo seminarus aukščiausiais balais:
„Puikus savo srities specialistas, smagu, kai randa atsakymus į netikėčiausius klausimus :)“
„Lektorius Mantas Mikalopas seminarą vedė labai aiškiai ir suprantamai, pateikdamas daug realių pavyzdžių, išsamiai atsakydamas į pateiktus papildomus klausimus net pertraukos metu. Vertinu puikiai ir linkiu Jam sėkmės visame kame.“
„Gavau atsakymus į visus užduotus klausimus, net ir į nelabai susijusius su tema. Tai viršijo mano lūkesčius.“

Temos

 1. Priėmimo į darbą dokumentavimas;
 2. Darbo santykių eigoje rengiami dokumentai (darbo sutarčių keitimai, papildomi susitarimai);
 3. Atostogų dokumentavimas;
 4. Komandiruočių dokumentavimas;
 5. Įspėjimas apie darbo pareigų nevykdymą ir skatinimai;
 6. Atleidimo iš darbo dokumentavimas;
 7. Konsultacijos su darbuotojų atstovais.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Mikalopas

Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

9:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden