Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

„Pažink savo klientą“ (KYC) principo įgyvendinimas buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėse

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 70€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-06-06,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
"Pažink savo klientą“ (KYC) principo įgyvendinimas buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėse (tiesioginė seminaro transliacija)
70 (+ PVM)

Apie seminarą

Įpareigotieji subjektai tokie, kaip buhalterinės apskaitos ar mokesčių konsultavimo paslaugas teikiančios įmonės, šias paslaugas savarankiškai teikiantys asmenys, advokatai, notarai, antstoliai ir kt. savo profesinėje veikloje privalo laikytis griežtų pinigų plovimo ir (ar) teroristų finansavimo prevencijos reikalavimų ir įgyvendinti atitinkamas teisės aktuose nustatytas priemones.

Seminaro metu plačiau gilinsimės į principo „Pažink savo klientą“ įgyvendinimą  įpareigotųjų subjektų veikloje tam, kad geriau gebėtume:

  • Nustatyti kliento tapatybę;
  • Suprasti kliento veiklos pobūdį;
  • Įvertinti pinigų plovimo ir/ar teroristų finansavimo riziką.

Taip pat, 2024-04-03 buvo priimtas įsakymo Nr. I-70 pakeitimas, kuriame kalbama apie bendruosius pinigų plovimo atpažinimo atvejus vadovaujantis įsakyme nurodytomis rekomendacijomis bei pabrėžiama, kad kaltininkas nebūtinai turi žinoti detalų nusikalstamos veikos turinį, užtenka, kad bendrais bruožais suprastų apie pinigų plovimą.

Temos

  1. Principo „Pažink savo klientą“ (angl. KYC) svarba;
  2. Principo „Pažink savo klientą“ (angl. KYC) įgyvendinimo procesas;
  3. CDD (deramas kliento tikrinimas) ir EDD (sustiprintas deramas kliento tikrinimas) skirtumai;
  4. Rizika pagrįstas požiūris (angl. A risk-based approach).

ŽINIOMIS DALINASI

Lorena Paškūnaitė-Lickan

Advokatė Lorena Paškūnaitė-Lickan turi beveik 15 metų teisinio darbo patirtį. Iki privačios advokatės praktikos, patirtis kaupta finansų, nemokumo, audito, verslo ir darbo teisės, ginčų sprendimo srityse.

Šiuo metu Lorena specializuojasi civilinės bei administracinės teisės srityse ir savo klientams gali pasiūlyti pagalbą visais įmonių teisės, darbo teisės, šeimos teisės, mokesčių teisės, statybų rangos, sutarčių, viešųjų pirkimų, nemokumo ir kitais teisės klausimais.

Be Vilniaus universitete įgyto teisės magistro laipsnio, lektorė yra įgijusi ir ekonomikos magistro laipsnį. Taip pat Lorena nuo 2015 m. yra įgijusi nemokumo administratorės kvalifikaciją.

Lektorė daug dėmesio skiria mokymuisi ir tobulėjimui, nuolatos kelia savo kvalifikaciją bei pati dalinasi savo profesinėmis žiniomis, viena pirmųjų sėkmingai baigė Mykolo Romerio universiteto ir Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro vykdomą „Kvalifikacinę pinigų plovimo prevencijos specialistų mokymo programą”.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

9:00-11:30 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:15-10:30 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-06-06,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
"Pažink savo klientą“ (KYC) principo įgyvendinimas buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėse (tiesioginė seminaro transliacija)
70 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: