Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 70€

Laikas ir vieta

2024-09-04,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika (tiesioginė seminaro transliacija)
70

APIE SEMINARĄ

Dažnai viešojo sektoriaus subjektai gauna paramą iš paramos teikėjų, kurie gali būti tiek privačios įmonės, tiek užsienio juridiniai asmenys. Skirstant paramą kitiems VSS, išduodant naudotis kitą nemokamai gautą turtą, nuolat kyla klausimų dėl paramos įvertinimo, registravimo ir atskleidimo finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte.

Seminaro tikslas – paaiškinti, kaip VSS turėtų registruoti ir finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte atskleisti informaciją apie gautą bei paskirstytą paramą ar kitą nemokamai gautą turtą, siekiant kad finansinėse ataskaitose parama būtų atvaizduojama teisingai.

Kokie standartai reglamentuoja paramos apskaitą? Kaip suderinti nuostatas tarpusavyje? Kokioms sumoms priskiriamas neatlygintinai gautas turtas? Kaip nustatyti nemokamai arba už simbolinį atlygį gauto turto tikrąją vertę? Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymą seminaro metu.

 

Temos

  1. Finansavimo sumų apskaita, derinimas, eliminavimas;
  2. Paramos sąvoka, atvaizdavimas apskaitoje, deklaravimas;
  3. Informacijos apie paramą įkėlimas į VSAKIS;
  4. Informacijos atvaizdavimas FVAIS.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-09-04,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika (tiesioginė seminaro transliacija)
70

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: