Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 70€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

APIE SEMINARĄ

​​​​​​​Dažnai viešojo sektoriaus subjektai gauna paramą iš paramos teikėjų, kurie gali būti tiek privačios įmonės, tiek užsienio juridiniai asmenys, tiek gyventojai. Naudojant paramą viešajame sektoriuje nuolat kyla klausimų dėl paramos įvertinimo, registravimo ir atskleidimo finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte.

Seminaro tikslas – paaiškinti, kaip VSS turėtų registruoti ir finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte atskleisti informaciją apie gautą bei paskirstytą paramą ar kitą nemokamai gautą turtą, siekiant kad finansinėse ataskaitose parama būtų atvaizduojama teisingai.

Kaip elgtis, jei gauta parama nėra panaudojama per teisės aktuose nustatytą terminą arba ji naudojama netinkamai? Kokie norminiai teisės aktai reglamentuoja paramos apskaitą? Kaip suderinti nuostatas tarpusavyje? Kokioms sumoms priskiriamas neatlygintinai gautas turtas? Kaip nustatyti nemokamai arba už simbolinį atlygį gauto turto tikrąją vertę? Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymą seminaro metu.

 

Temos

  1. Finansavimo sumų apskaita, derinimas, eliminavimas;
  2. Paramos sąvoka, atvaizdavimas apskaitoje, deklaravimas;
  3. Informacijos apie paramą įkėlimas į VSAKIS;
  4. Informacijos atvaizdavimas FVAIS.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden