Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Nuotolinis darbas: darbų saugos pažeidimai ir atsakomybė

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Nuotolinis darbas yra šiuo metu itin aktuali tema. Vyriausybei įvedus karantiną, didelė dalis viešojo ir privataus sektoriaus darbo organizuojama nuotoliniu būdu.

Kyla daugybė klausimų, susijųsių su darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimu. Ar įvertintos galimos profesinės rizikos? Ar darbuotojas pats gali įsivertinti profesinę riziką? Kurios išlaidos darbuotojui gali būti kompensuojamos, dirbant nuotoliniu būdu? Ar darbuotojas tinkamai instruktuotas dėl nuotolinio darbo? Kam kyla atsakomybė, įvykus nelaimingam atsitikimu, dirbant nuotoliniu būdu? Kaip tinkamai apskaityti darbo laiką? Kaip kontroliuoti darbuotoją ir kur ribos? Ar visais atvejais darbdavys turi sudaryti sąlygas dirbti nuotoliniu būdu? Šie ir dar daugelis kitų svarbių klausimų bus aptarti ir išnagrinėti šiame seminare.

 

 

 

Temos

 1. Nuotolinio darbo poreikio nustatymas: noriu/galiu/reikia/privalau?
 2. Nuotolinio darbo vietos nustatymas ir įrengimo saugumas, darbo ir asmeninių apsaugos priemonių suteikimas;
 3. Nuotolinio darbo vietos profesinės rizikos vertinimas;
 4. Nelaimingi atsitikimai dirbant nuotolinį darbą ir jų tyrimas;
 5. Darbo laiko apskaita, darbo laiko režimo pažeidimų rizika ir pasekmės;
 6. Ar keičiasi darbdavio ir darbuotojo santykiai, pareigos, atsakomybės darbus organizuojant nuotoliniu būdu.

ŽINIOMIS DALINASI

Eglė Makselytė

VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė.
Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden