Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Norint vykdyti veiklą, nebeužtenka gauti TIPK/Taršos leidimą. Pasiruoškime kontroliniam patikrinimui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

2021-08-01 įsigaliojo nauja tvarka, pagal kurią, ūkio subjektams, siekiant pradėti vykdyti veiklą su TIPK/Taršos leidimu, būtina praeiti pirmąjį ir lemiamą patikrinimą. Tai reiškia, kad verslas gali pradėti eksploatuoti naują objektą ir (arba) vykdyti ūkinę veiklą tik įgaliotai institucijai įsitikinus, kad ūkinės veiklos objektas atitinka visas leidimo ir tvarkos sąlygas.

Aplinkosauginiai reikalavimai Lietuvoje vis griežtėja, vienas teisės akto pakeitimas keičia kitą, o valstybinę aplinkos apsaugos kontrolę vykdančių institucijų dėmesys tik didėja.

2022-07-01 turėtų įsigalioti Aplinkos apsaugos įstatymo pakeitimo projektas, kuriame numatyta galimybė nebetaikyti rašytinio įspėjimo, o iš karto skirti baudą ūkio subjektams, nustačius, kad vykdant veiklą nesilaikoma TIPK arba taršos leidime nustatytų sąlygų.

2023-01-01 turėtų įsigalioti Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siūloma komunalinių atliekų deginimo proceso likučius (pelenus ir šlakus) priskirti prie atliekų apibrėžimo ir tvarkyti taip pat kaip ir kitas atliekas, t. y. šių medžiagų tvarkymui reikėtų turėti taršos leidimą.

Kaip ir kada atliekami patikrinimai? Kokie galimi patikrinimo būdai? Kas turi teisę dalyvauti patikrinimo metu? Kokius dokumentus reikalinga paruošti? Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymus seminaro metu.

Temos

  1. Kada vykstama į fizinius patikrinimus?
  2. Patikrinimų tvarką ir eigą.
  3. Kokius dokumentus paruošti?
  4. Kas gali atstovauti?
  5. Praktiniai patarimai ir rekomendacijos.

ŽINIOMIS DALINASI

Oksana Sidorova

Aplinkos apsaugos ir kokybės specialistė, rengianti aplinkosauginę dokumentaciją ūkio subjektams ir konsultuojanti aktualiais klausimais. Nuo 2008 m. darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos specialistė, mokymų organizatorė ir lektorė. Turi ilgametę darbo patirtį PAV procesų, taršos integruotos prevencijos ir kontrolės, taršos leidimų diegimo ir auditavimo srityse.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden