Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.

Neteisingai apskaitomos atsargos – tiesiausias kelias į mokestinį patikrinimą

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
     

Pastaruoju metu, bent trejus metus iš eilės, mokesčių administratorius pastebi grėsmingą tendenciją – auga mažesnių prekybinių įmonių atsargų likučiai. Tokia tendencija kelia labai daug klausimų – kam prekybos įmonėms reikia didinti atsargų likučius ir kaip tai atsispindi mokamuose mokesčiuose. Iš mokesčių pusės – tendencijos taip pat tik biudžeto pajamų praradimo linkme – didėja PVM atotrūkis, neuždirbama daugiau pelno mokesčio.

Mokesčių administratorius kreipiasi į verslo atstovus – perspėti, kad atsargų likučiai yra stebimi ir analizuojami, todėl galima greitai sulaukti ir gerokai didesnio VMI pareigūnų dėmesio, nei tik stebėsenos veiksmų.

Seminare aptarsime pagrindinius atsargų apskaitos principus. Taip pat analizuosime „netinkamos elgsenos“ modelius ir galimybes – kaip susidariusią padėtį ištaisyti. Įmonės, pateikusios patikslintas mokesčių deklaracijas,  VMI kontrolės veiksmų turėtų išvengti.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Užsiregistravusiems dalyviams, 1 dieną prieš mokymus, į nurodytą el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukciją dėl prisijungimo.

Turėdami papildomų klausimų ar nepavykus užsiregistruoti – kreipkitės info@countline.lt

Temos

  1. Atsargų ir žaliavų apskaitos ir kontrolės optimalumas – kaip tai daryti efektyviai?
  2. Inventorizacijos būtinybė ir nauda.
  3. Atsargų finansinė analizė – kokie rodikliai signalizuoja šešėlį?
  4. Mokesčių deklaracijų tikslinimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Registracija į renginį

2022-06-17 dienos mokymai „Neteisingai apskaitomos atsargos – tiesiausias kelias į mokestinį patikrinimą“

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-15:30 Seminaro trukmė
13:30-14:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
Mokymai trunka 2 ak. val.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.