Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

MS Excel ir Power Query galimybės, automatizuojant kasdienes užduotis

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

APIE MOKYMUS

MS Excel – viena iš populiariausių ir lanksčiausių programų, skirta duomenims apdoroti, skaičiavimams atlikti, duomenims grafiškai pateikti ir rezultatams analizuoti. Žinote apie tai, tačiau nesijaučiate esąs Excel profesionalas, kuris išnaudoja šios programos galimybes?

Praktinio seminaro „MS Excel ir Power Query galimybės, automatizuojant kasdienes užduotis“ metu:

 

 1. Dirbsime su realiais įmonių duomenimis. Parodysime kaip apdoroti didelius duomenų rinkinius, kurie paprastai MS Excel programoje nebūtų atvaizduojami;
 2. Aptarsime MS Excel naudojamus duomenų tipus, struktūrizuotas duomenų lenteles TABLE ir kaip jas patogiau naudoti bei palengvinti kasdienį darbą;
 3. Naudosime funkciją GET DATA, kurios pagalba apjungsime duomenis iš skirtingų failų, juos transformuosime ir suformuosime duomenų rinkinį analizei.
 4. Išmoksime pakeisti paieškos ir apjungimo funkcijas VLOOKUP, INDEX(MATCH), XLOOKUP, vietoje šių funkcijų duomenis apjungsime su Power Query MERGE funkcija.
 5. Naudosime duomenų atskyrimo, logines funkcijas ir sudarysime skirtingus duomenų pjūvius Power Query aplinkoje.
 6. Suformuosime automatizuotas ataskaitas funkcija PIVOT TABLE ir sukursime valdiklius („dashboards“) duomenų analizei.

Dėmesio!

Mokymai tinka 64 bit MS Excel programos versijai nuo 2010 metų su įdiegtu Power Query įrankiu.

Žiniomis dalinasi

Emilis Vasiliauskas

Taikomosios matematikos magistras, verslo sistemų matematinio modeliavimo specialistas. Dirba UAB „Mokesčių srautas“ analitiku. Veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams. Ankstesnė patirtis – statistikas Lietuvos Respublikos statistikos departamente bei mažmeninės prekybos rinkos analitikas Baltijos šalims JAV įmonėje.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden