Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Gyventojų GPM deklaracija ir koronaviruso įtaka 2019 m. finansinei atskaitomybei ir darbo santykiams

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 75€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Jau nuo šių metų balandžio 15 d. metinę gyventojų pajamų mokesčių deklaraciją pradėjo pildyti gyventojai, vykdantys individualią veiklą su verslo liudijimu ir pagal pažymą, o nuo balandžio 22 d. deklaravimas prasidės ir visiems kitiems gyventojams. Atsiranda absoliučiai nauja – GPM311 – deklaracija, kurios forma visiškai skirsis nuo ankstesnių. Iš esmės pakeistas deklaravimo būdas kelia daug klausimų, į kuriuos atsakymus kartais gauti itin sudėtinga. Šio seminaro metu auditorius Artūras Kapitanovas aiškiai pateiks visą informaciją apie gyventojų pajamų mokesčių deklaravimą, deklaracijos pildymo ypatumus tiek gyventojams, tiek individualią veiklą pagal pažymą ar verslo liudijimą vykdantiems asmenims.

Kitas svarbus dalykas, kuris bus aptartas seminaro metu, tai poataskaitiniai įvykiai, kurie gali daryti itin didelę tiesioginę įtaką finansinėms ataskaitoms už 2019 metus, ir pelno mokesčio deklaracija PLN204. Pelno mokesčio deklaracija visada neapsieina be painiavos, o ši pandeminė krizė tikrai chaoso įneš dar daugiau. Lektorius primins, kur įmonės klysta ir kaip išvengti klaidų.

Likusius du balandžio penktadienius galite prisijungti prie auditoriaus A. Kapitanovo ir advokato M. Mikalopo seminarų-konsultacijų, kurių metu galėsite pateikti ir Jums iškilusius klausimus, į kuriuos gausite atsakymus ne tik žodžiu, bet ir raštu. Po seminaro išsiųsime visų klausimų–atsakymų paketą visiems seminaro dalyviams.

 

Temos

1 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas

 1. Darbo apmokėjimo sistemos keitimas nekeičiant darbo sutarčių.
 2. Prastovos apmokėjimas.
 3. Kiti galimi darbo sutarties šalių susitarimai ekstremaliosios padėties kontekste.
 4. Darbo sutarčių nutraukimai – pagrindai ir procedūros.

2 dalis. Lektorius, auditorius Artūras Kapitanovas

 1. Gyventojų metinis GPM deklaravimas:
  • Naujos GPM311 formos pildymas;
  • Lengvatų prisitaikymas;
  • Mokesčio sumokėjimas / susigrąžinimas iš biudžeto;
  • GPM formos GPM311 pildymo ypatumai asmenims, vykdantiems individualią veiklą pagal pažymą.
 2. 2019 m. finansinės atskaitomybės aiškinamajame rašte poataskaitinių įvykių, kurie daro tiesioginę įtaką finansinės atskaitomybės duomenims, atskleidimas, atidėjinių formavimas dėl COVID-19.
 3. Metinės pelno mokesčio deklaracijos PLN204 dažniausių klaidų apžvalga.
 4. Kiti apskaitos ir mokesčių klausimai ekstremalios padėties kontekste:
  • Subsidijos;
  • Dotacijos;
  • VMI ir SODROS mokesčių lengvatos.

ŽINIOMIS DALINASI

Artūras Kapitanovas

Auditorius, mokesčių konsultantas. Artūras Kapitanovas dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Šiuo metu lektorius dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas. Įmones mokesčių ir apskaitos klausimais audituoja, konsultuoja ir joms atstovauja valstybės institucijose jau daugiau nei 20 metų. Artūro Kapitanovo seminaruose per metus apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Kasmet lektorius veda daugiau nei 70 seminarų, kurių net 87 proc. buvo įvertinti 10 balų iš 10.

Mantas Mikalopas

Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

 

 

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:00-10.00 Nuotolinė registracija
12.00-12.45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Klausimų pateikimo forma 04-17

 • Klausimus užduokite iš anksto, tačiau atsakymus į juos gaus dalyviai, kurie bus užsiregistravę ir apmokėję išankstines seminaro-konsultacijos sąskaitas.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.