Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Mažos vertės pirkimai – tobulumas paprastume

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Seminaras skirtas klasikinio sektoriaus perkančiosioms ir organizacijoms ir komunalinio sektoriaus perkantiesiems subjektams. Taip pat verslui, nes kasmet sudaroma mažos vertės pirkimų sutarčių už šimtus milijonų eurų.

Mažos vertės pirkimai – tai skaitlingiausi ir dažniausiai vykdomi viešieji pirkimai, aktualūs tiek pirkimų vykdytojams, tiek verslui. Dauguma Lietuvos regionų, tai vyraujanti supaprastintų viešųjų pirkimų rūšis, todėl yra smulkiam bei vidutiniam verslui.

Nors mažos vertės pirkimai vykdomi pagal supaprastintas taisykles, bet dažna praktika, kad šiuose pirkimuose yra daugiau nesusipratimų nei didelės vertės konkursuose. Komunalinio sektoriaus pirkimų vykdytojai pasirengia ir pasitvirtina savo netinkamas gremėzdiškas mažos vertės pirkimų taisykles, o klasikinio sektoriaus pirkėjai nesupranta jiems jau Viešųjų pirkimų tarnybos patvirtintos šių pirkimų tvarkos reikalavimų.

Mažos vertės pirkimai turėtų būti paprasti, efektyvūs, greiti ir visiems suprantami bei atviri. Deja, atlikti tyrimai rodo, kad mažuosiuose pirkimuose laiko sąnaudos didesnės nei organizuojant konkursus.

Pažymėtina, kad 2022-01-01 įsigaliojo dalis teisės aktų pakeitimų, susijusių su mažos vertės pirkimų vykdymu, taip pat nuo minėtos datos įsigaliojo ir Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašo pakeitimas, nustatantis naują atvejį, kuomet pirkimas gali būti atliekamas apklausos būdu.

Šiame seminare lektorius pasidalins know-how kaip vykdyti mažos vertės pirkimus ir sėkmingai verslui dalyvauti juose.

 

Temos

  1. Mažos vertės pirkimų ypatumai perkančiojoje organizacijoje ir perkančiajame subjekte.
  2. Mažos vertės pirkimų organizavimas.
  3. Mažos vertės pirkimų procedūrų vykdymas.
  4. Mažos vertės pirkimai – paprasta ir lengva.
  5. Teisės aktų pasikeitimų naujovės ir pirkimų vykdymo aktualijos nuo 2023 m.

ŽINIOMIS DALINASI

Tomas Seikalis

Lektorius turi ilgametę patirtį viešuosiuose pirkimuose, teikė patarimus viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimų rengėjams.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

9:00-12:15 Trukmė
08:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden