Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Lygybė ir įtrauktis: veiksmingos strategijos lyčių lygybei darbo vietoje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Darbdaviai tiek privačiame, tiek ir viešajame sektoriuose privalo taikyti lygių galimybių ir nediskriminavimo politiką visuose darbo santykių etapuose. Pagrindinis principas yra nediskriminavimas, užtikrinant, kad darbuotojai nepatirtų diskriminacijos, priekabiavimo ar seksualinio priekabiavimo. Darbdaviai yra įpareigoti apsaugoti savo darbuotojus nuo bet kokios formos diskriminacijos įdarbinant, nustatant darbo sąlygas, suteikiant galimybes kvalifikacijos kėlimui, karjeros augimui, persikvalifikavimui, taip pat vertinant darbą, nustatant atlyginimą, atleidžiant iš darbo, suteikiant vaiko priežiūros, tėvystės atostogas ar sudarant darbo grafikus. Įmonės, turinčios daugiau nei 50 darbuotojų, turi priimti ir viešinti savo lygių galimybių politiką, taip pat nurodyti, kaip bus užtikrinamas šios politikos vykdymas.

Seminaro metu bus aptariami esminiai principai, susiję su lyčių lygybe ir nediskriminavimu, ir kaip šie principai yra taikomi ir praktiškai įgyvendinami minėtuose darbo santykių etapuose.

Dalyviai bus supažindinti su konkrečiais praktiniais metodais ir strategijomis, kurios padeda užtikrinti lygių galimybių ir nediskriminavimo principų laikymąsi ne tik darbuotojų atrankos ir įdarbinimo procesuose, bet ir darbo eigoje, karjeros vystyme bei darbo santykių užbaigimo procese. Bus pateikiami patarimai ir pavyzdžiai, kaip kurti įtraukiančią ir atvirą darbo kultūrą, skatinančią lygybę ir įvairovę.

Kartu su lektore analizuosite naujausius teismų sprendimus, susijusius su lyčių lygybės ir nediskriminavimo klausimais. Analizuodami konkrečias bylas, išmoksime, kaip teisės aktai ir principai yra taikomi praktikoje.

TEMOS

 1. Lyčių lygybės ir nediskiminavimo principai;
 2. Lygių galimybių ir nediskriminavimo darbe užtikrinimo turinys;
 3. Lyčių lygybės ir nediskriminavimo principo įgyvendinimas skirtinguose darbo santykių etapuose;
 4. Lyčių lygybės ir nediskriminavimo principai nutraukiant darbo santykius – ką svarbu žinoti?
 5. Lyčių lygybės ir nediskriminavimo principų aiškinimas teismų praktikoje;
 6. Lyčių lygybės ir nediskriminavimo principų pažeidimai ir psichologinis smurtas darbe – kaip atskirti?

ŽINIOMIS DALINASI

Rūta Globytė

Asocijuota partnerė, advokatė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės magistro laipsnį jungtinėje Mykolo Romerio universiteto ir Savojos Monblano universiteto (Šamberi, Prancūzija) programoje. 2013 m. vasario mėn. Rūta atliko praktiką Lietuvos antstolių rūmuose, tų pačių metų spalio – lapkričio mėn atliko praktiką advokato Kazio Pėdnyčios ir partnerių advokatų kontoroje. Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. Iki 2015 m. kovo mėn. dirbo teisininke advokato Giedriaus Baziulio advokatų kontoroje, o 2015 m. gruodžio mėn. prisijungė prie Widen Legal teisininkų komandos. Pagrindinės teisininkės Rūtos Globytės praktikos sritys yra darbo teisė, darbo ginčų sprendimas, socialinės apsaugos teisė, civilinė teisė, administracinė teisė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

9:00-11:30 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Registracija
10:00-10:15 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden