Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Leidžiami/neleidžiami atskaitymai ir neapmokestinamosios pajamos: praktikoje kylantys klausimai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2022-07-26, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Leidžiami/neleidžiami atskaitymai ir neapmokestinamosios pajamos: praktikoje kylantys klausimai (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Apie seminarą

Norint teisingai apskaičiuoti apmokestinamąjį pelną, būtina atsižvelgti į neapmokestinamąsias pajamas, leidžiamus atskaitymus, ribojamų dydžių leidžiamus atskaitymus, o svarbiausia į patirtas sąnaudas, priskiriamas neleidžiamiems atskaitymams. Dažnai kyla klausimų dėl priskyrimo leidžiamiems atskaitymams dėl patirtų beviltiškų skolų nurašymo, žalos atlyginimo, komandiruočių sąnaudų, reprezentacinių išlaidų ar net ilgalaikio turto nusidėvėjimo. Kaip atskirti kada įmonės patirtas sąnaudas galime priskirti reklamai, o kada reprezentacijai?

Daugumai darbuotojų vis dar dirbant iš namų, darbdaviai siūlo įrengti patogias darbo vietas namuose, tačiau kaip teisingai apskaityti patirtas sąnaudas? Ar visais atvejais tai bus leidžiami atskaitymai?

Kaip teisingai deklaruoti ir apskaityti pelno mokesčiu neapmokestinamas pajamas?

Šiomis dienomis aktualu ir suteiktos paramos įtaka pelno mokesčio apskaičiavimui. Seminaro metu lektorė analizuos praktinius pavyzdžius.

Temos

  1. Leidžiamų ir neleidžiamų atskaitymų nustatymas, apmokestinimas ir apskaita.
  2. Leidžiami atskaitymai – tik susijusios su įmonės veikla sąnaudos.
  3. Ribojamų dydžių leidžiami atskaitymai: dažniausiai pasitaikantys atvejai ir galimi sprendimai.
  4. Neleidžiami atskaitymai: atvejų analizė.
  5. Reprezentacinių sąnaudų pripažinimo ypatumai.
  6. Neapmokestinamosios pajamos.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-07-26, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Leidžiami/neleidžiami atskaitymai ir neapmokestinamosios pajamos: praktikoje kylantys klausimai (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: