Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kūrybiškumo dirbtuvės buhalterijoje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

-2-jų dienų seminaras-

Kodėl ne visada įmonės pasirenka geriausią apskaitos politiką arba moka mokesčių tik tiek, kiek priklauso? Todėl, kad dažnas buhalteris „mėgsta vaikščioti pramintais takais“ ir neieško bet kuriai ūkinei operacijai kitų – geresnių alternatyvų. Ryškiausias to pavyzdys – ilgalaikio turto nusidėvėjimo normatyvų pasirinkimas. Net nesusimąstę renkamės maksimalius nusidėvėjimo normatyvus pagal Pelno mokesčio įstatymo 1 priedėlį. Tik ar tai naudingiausia pačiai įmonei?

Šis seminaras – neįprastas. Dažniausiai pasitaikančioms ūkinėms operacijoms ieškosime sprendimų – nuo ilgalaikio turto įsigijimo, atsargų pajamavimo, gamybos apskaitos iki nuosavybės, įsipareigojimų ir pajamų bei sąnaudų vingrybių. Praktines situacijas aptarsime bent keliais įmanomais variantais ir ieškosime tinkamiausio.

Svarbiausia užduotis – plėsti mąstymo lauką, nepažeidžiant tiek finansinės apskaitos taisyklių, tiek ir mokesčių įstatymų reikalavimų.

Temos

 1. Kūrybinė apskaita – kas tai? Kaip praplėsti minties galias?
 2. Ilgalaikis nematerialusis ir materialusis turtas – nuo įsigijimo iki nurašymo. Kas įtakoja savikainos ir nusidėvėjimo apskaitą?
 3. Finansinis turtas – ilgalaikis ar trumpalaikis. Finansinės ir mokestinės apskaitos skirtumai ir jų išnaudojimas.
 4. Biologinis turtas. Apskaitos metodų ir pasirinkimų įvairovė – kaip rasti tinkamiausią?
 5. Atsargų ir gamybos apskaita. Kaip efektyviai dirbti, nedarant perteklinių darbų? Privaloma informacija mokesčiams apskaičiuoti ir finansinės apskaitos taisyklių galimybės.
 6. Gautinos sumos. Galimybės sutaupyti darbo laiko. Beviltiškų skolų priežiūra ir nurašymas.
 7. Pinigų apskaitos ypatumai.
 8. Nuosavo kapitalo apskaitos taisyklės ir klaidos.
 9. Atidėjiniai – dažnai pamirštos ūkinės operacijos. Jų nauda ir būtinybė.
 10. Įsipareigojimai – galimybė ir prievolė klasifikuoti į ilgalaikius ir trumpalaikius. Įsipareigojimų apskaitos vingrybės.
 11. Pajamos ir sąnaudos – pripažinimas ir klasifikavimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.