Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Komandos valdymas viešajame sektoriuje: efektyvus asmeninių pokyčių planas po karantino

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 105 – 115€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Mokymai pirmiausia skirti žmogiškųjų išteklių specialistams, viešojo sektoriaus vadovams, kurių darbas susideda iš komandos valdymo ir kurie nori tai atlikti pagal naujausius metodus ir remiantis veiksmingiausia praktika.

Mokymuose dalyviai

 • įgis žinių ir įgūdžių, susijusių su komandos valdymu, ypatingą dėmesį skirdami savo ištekliams ir santykių su darbuotojais užmezgimo aspektams;
 • įgis žinių apie žmogaus poreikių ir motyvacijos modelių ryšį darbe;
 • patobulins bendravimo įgūdžius, susijusius su kasdienėmis vadybinėmis užduotimis;
 • įgis gebėjimą bendradarbiauti su žmonėmis atsižvelgiant į savo realias galimybes ir gebėjimą prisiimti atsakomybę už prisiimtus įsipareigojimus;
 • išmoks nepiniginių motyvavimo būdų galios;
 • sužinos, kaip jie gali naudoti kasdienes darbo situacijas, siekdami sukurti autoritetą.

 

Temos

 1. Kaip užmegzti ir išlaikyti santykius su darbuotojais?
 2. Kaip žinoti, ko jie tikisi?
 3. Kokie poreikiai iškyla darbe ir kaip jie keičiasi? Motyvacijos darbe modeliai: nepiniginių motyvavimo būdų galios ir tai, ką verta žinoti apie pinigus.
 4. Kasdienio bendravimo įgūdžiai, kurie padeda motyvuoti ir išlikti motyvuotam: kaip dažnai, kokiais būdais net ir per nuotolį? Mūsų patirtis ir pavyzdžiai.
 5. Kaip išsiaiškinti, kokios yra realios galimybės ir gebėjimai prisiimti atsakomybę už prisiimtus įsipareigojimus? Kaip užtikrinti, kad darbai būtų atlikti?
 6. Autoriteto kūrimas savo asmeniniu pavyzdžiu.
 7. Efektyvus asmeninių pokyčių planas: nuo ko pradėti?

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

Organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 20 metų mokymų ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir „galvų medžioklėse“, nuolat dirba su žmonėmis, kurie turi maksimaliai valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, pagalbos tarnybų operatorių iki verslo įmonių atstovų.

Taip pat Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė dėsto „Bendravimo psichologijos“, „Teisės psichologijos“, „Privačios detektyvinės veiklos“, „Juridinės retorikos“ ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden