Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Įstaigų, gaunančių lėšas iš PSD fondo, darbo santykių įgyvendinimas karantino metu

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 45€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Esant nepaprastai situacijai Lietuvoje sveikatos priežiūros specialistai tapo ypač svarbi darbuotojų grupė. Dalis šių darbuotojų dirba padidintų pajėgumu ir sudėtingomis sąlygomis, kita dalis privalo sustabdyti savo veiklą ir priimti sprendimą nedirbti savo darbo ar dirbti kitą darbą.  Taip pat sudėtingomis sąlygomis dirbantys darbuotojai turėtų apsispęsti dėl buvimo vietos po darbo – grįžti ten, kur gyvena šeima ar gyventi atskirai, tuomet kas už tai turėtų sumokėti. Kaip pasikeitė darbo santykiai, kokios yra apmokėjimo galimybės sveikatos priežiūros specialistams aptarsime konsultaciniame seminare.

Temos

 1. Sveikatos priežiūros specialistų grupės:
  • Privalo dirbti padidintų pajėgumu ir sudėtingomis sąlygomis;
  • Privalo sustabdyti darbą arba keisti darbo pobūdį;
  • Dirba nepasikeitusiomis sąlygomis.
 2. Nuotolinis darbas ir individualus darbo laiko režimas;
 3. Perkėlimas į kitą įstaigą;
 4. Nustatyto darbo užmokesčio keitimas ir papildomas apmokėjimas;
 5. Nedarbingumo ir kitų pašalpų mokėjimas;
 6. Atostoginių mokėjimas ir kompensacija už nepanaudotas atostogas;
 7. Kompensacija už asmeninio turto naudojimą;
 8. Priverstinių prastovų ir neišdirbto laiko apmokėjimas;
 9. Darbo apmokėjimo tvarkos keitimo ir sudarytų darbo grafikų derinimas su Darbo taryba ir profesnėmis sąjungomis.
 10. Pensijų atidėjinių formavimas;
 11. Parama teikiama anonimiškai, jos apskaitos ypatumai;
 12. Turto, valdomo patikėjimo teise apskaitos ypatumai.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Net 80 proc. mokymų dalyvių Natalją Kobzevienę vertina 9 balais iš 10. Lektorė nuo 1998 metų teikia asmenines konsultacijas verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais.

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.