Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Išmok pats nustatyti verslo vertę!

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

-2 dienų seminaras-

Neretai verslininkui atsiranda poreikis žinoti arba bent turėti dalykinį supratimą apie savo įmonės vertę:

Ypatingai pritraukiant kapitalą verslo plėtrai, dalyvaujant bendruose projektuose su partneriais, ketinant parduoti ar kitaip perleisti verslą….

Ne mažiau aktualus akcijų perleidimo sutarties sudarymas, atitinkantis esamą teisinį reglamentavimą.

Tuo pačiu bendrovės vertės augimas, išskyrus atskirus atvejus (rinkos lūkesčiai ir kt.), yra pakankamai svarus indikatorius, rodantis pačio verslo faktinį augimą.

Šių mokymų tikslas – išmokti pačiam nustatyti verslo vertę.

Mokymai skirti įmonių savininkams, direktoriams ir vyr. finansininkams taip pat besidomintiems galimybe įsigyti verslą ar jo dalį.

Temos

 1. Įvadas: Kas yra vertė? Verslo ir kapitalo vertės; kas tai, pagal Modigliani – Miller teoremą? Ekonominė pridėtinė vertė.
 2. Kapitalo (verslo) vertinimo metodai ir būdai:
  • Turto požiūrio metodas, teorija ir praktika:
   1. koreguoto balanso būdas, teorija ir praktinis pvz.;
   2. perteklinių pajamų būdas, teorija ir praktinis pvz.;
   3. išlaidų būdas, teorija ir praktinis pvz.
  • Būsimų laisvų piniginių srautų (LPS) diskontavimo, pinigų srauto (PS) kapitalizavimo, kitaip – Pajamų metodas, teorija ir praktika:
   1. būsimųjų LPS diskontavimo būdas, teorija ir praktinis pvz.;
   2. PS kapitalizavimo būdas, teorija ir praktinis pvz.
  • Palyginamasis metodas, teorija ir praktika:
   1. Investicinio pardavimo daugiklio – multiplikatoriaus būdas, teorija ir praktinis pvz.
 3. Praktinės rekomendacijos pasirenkant verslo vertinimo metodą ir būdą.
 4. Situacijos kada rekomenduojama žinoti verslo vertę (pritraukiant kapitalą verslo plėtrai, dalyvaujant bendruose projektuose su partneriais, ketinant parduoti ar kitaip perleisti, o taip pat įsigyti verslą…).
 5. Išvados, klausimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Skirmantas Maulevičius

 • Finansininkas, investicijų bankininkas, turto ir verslo vertintojas; diplomuotas inžinierius (mechanika), vadybos mokslų magistras (finansų vadyba), profesines žinias finansų vadyboje gilinęs NMCP (Netherlands management cooperation programme) kursuose Olandijoje.
 • Dirbau gamybos įmonėse inžinieriumi ir ekonomistu, banke su vertybiniais popieriais, privačioje įmonėje vyr. buhalteriu, vėliau vienuolika metų investicinėje bendrovėje Finansų direktoriumi, atsakingu už finansų valdymą bei finansavimą.
  • Šiuo metu Investuotojų asociacijos narys, VILNIUS TECH (VGTU) lektorius dėstau modulį „Verslo finansavimas“;
  • taip pat investicinės bankininkystės paslaugas teikiančios įmonės „IFCON UAB“ savininkas – vadovas, minėta įmonė užsiima nuosavo ir skolinto kapitalo pritraukimu klientams, teikia konsultacijas įmonių finansų valdymo klausimais; atlieka projektų, turto ir verslo strateginį auditą bei vertinimą.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.