Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Ilgalaikis turtas. Ko dar nežinome apie jo apskaitą ir kokių klaidų nedaryti apskaičiuojant mokesčius?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Ilgalaikio turto apskaita dažnai laikoma kaip nekelianti didesnių sunkumų. Tačiau paanalizavus detaliau, tenka pripažinti, kad klaidų tiek finansinėje apskaitoje, tiek ir apskaičiuojant mokesčius, pasitaiko vos ne kiekvienoje įmonėje. Labiausiai paplitusios klaidos – neteisingas ilgalaikio turto grupavimas, netinkamai nustatyti nusidėvėjimo ar amortizacijos normatyvai, klaidos, apskaičiuojant mokesčius.

Šis seminaras naudingas ir jau pažengusiems finansinę apskaitą tvarkantiems asmenims prisiminti fundamentines tiesas apie ilgalaikio turto apskaitą ir mokesčių ypatumus, taip pat naujokams būtina gauti bazinių žinių. Teorinės žinios bus praturtintos praktiniais pavyzdžiais.

Temos

 1. Ilgalaikio turto minimali vertė – kaip ją nustatyti ir kokia tinkamiausia?
 2. Materialiojo ir nematerialiojo turto pripažinimo kriterijai.
 3. Įsigijimo savikainos nustatymo problematika.
 4. Grupavimas ir nusidėvėjimo normatyvai. Ar tikrai pats geriausias variantas maksimalūs normatyvai pagal PMĮ 1 priedėlį?
 5. Pelnas ir nuostolis dėl ilgalaikio turto nurašymo ir perleidimo.
 6. Mokesčiai, susiję su ilgalaikio turto sandoriais – gyventojų pajamų, pelno, pridėtinės vertės, nekilnojamo turto ir aplinkos teršimo.
 7. Ilgalaikio turto atskleidimas finansinėse ataskaitose.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-15:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden