Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

i.SAF-T: kaip pasiruošti rinkmenos formavimui. Kokius apskaitos trūkumus ir netikslumus ji atskleis?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2022-02-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
i.SAF-T: kaip pasiruošti rinkmenos formavimui. Kokius apskaitos trūkumus ir netikslumus ji atskleis? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)

Apie seminarą

Išmanioji VMI jau artėja prie finišo linijos. Vis daugiau jos posistemių „įsijungia“. Pagaliau jau pradedamas naudoti i.SAF-T posistemis – tai reiškia, kad bet kurios įmonės apskaita bus „kaip ant delno“. Vadinasi, laiko pasiruošti šios rinkmenos formavimui beveik nebeliko. Aišku, ši rinkmena be atskiro pranešimo neturi būti teikiama. Todėl reikia būti pasiruošus.

2022-01-05 įsigaliojo įsakymo „Dėl Standartinės apskaitos duomenų rinkmenos techninės specifikacijos ir techninių reikalavimų aprašo patvirtinimo“ pakeitimai, susiję su PVM skaičiavimu nuo pardavėjo maržos taikant 9 proc. ar 5 proc. PVM tarifus.

Aptarsime praktinius klausimus – nuo sąskaitų plano suderinimo iki situacijų analizės, kai rinkmena atmetama dėl kritinių klaidų.

Temos

  1. Naudojamo sąskaitų plano ypatumai.
  2. Pavyzdinis sąskaitų planas – kiek jis skiriasi nuo naudojamo?
  3. Kūrybinis ir techninis darbas: susieti naudojamo ir pavyzdinio sąskaitų plano sąskaitas.
  4. Apskaitos duomenų parengimas i.SAF-T rinkmenos formavimui.
  5. Kaip ištaisyti klaidas, kai pateikta rinkmena nėra apdorojama?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:15-11:30 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-02-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
i.SAF-T: kaip pasiruošti rinkmenos formavimui. Kokius apskaitos trūkumus ir netikslumus ji atskleis? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: