Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.

GPAIS ir kitų aplinkosauginių mokesčių deklaracijų parengimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 105 – 115€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Institucijų dėmesys aplinkosaugai šiuo metu didesnis nei įprastai. Aplinkos ministerija 2020-01-09 atnaujino Aplinkosauginių mokesčių ir aplinkai padarytos žalos dydžių indeksavimo koeficientus.

Metinės deklaracijos FR0521, FR0522, FR0523, FR0524 privalo būti pateiktos iki 2020-02-17. Ar pastebėjote, kad VMI 2020 m. sausio mėn. atnaujino mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių deklaracijos formą FR0521, mokesčio už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių deklaracijos formą FR0522 ir mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamųjų gaminių atliekomis deklaracijos formą FR0523?

Teisės aktai numato mokesčių už aplinkos teršimą lengvatas, todėl ne visais atvejais jį būtina mokėti. Be to, menkiausią deklaracijoje paliktą klaidą šioje jautrioje srityje VMI vertina kaip nerūpestingą ir aplaidų požiūrį į teisės aktais nustatytų imperatyvių reikalavimų vykdymą.

Seminaro metu aptarsime, kaip teisingai užpildyti mokesčio už aplinkos teršimą pakuočių atliekomis deklaraciją, kaip teisingai joje užfiksuoti daugkartinę pakuotę, savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių. Sužinosite, kaip teisingai apskaičiuoti ir deklaruoti mokesčius už aplinkos teršimą iš stacionarių ir mobilių taršos šaltinių. Aptarsime dažniausiai kylančias problemas ir kaip jų išvengti.

Temos

 1. Mobilių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
 2. Stacionarių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
 3. Pakuočių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
 4. Apmokestinamųjų gaminių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
 5. Rizikų valdymas ir atsakomybės.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Giedrė Kurmilavičienė 

UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. (8 5) 263 99 22 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

Vertinate patogumą? Tiesioginė seminaro transliacija – puiki išeitis. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Registruodamiesi pažymėkite, jog renkatės tiesioginę transliaciją, ir, atėjus laikui, el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Informacija dalyviams, dalyvaujantiems auditoriniuose seminaruose

 

 • Jeigu mokymų dieną Jums pasireikš karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) prašome nevykti į mokymų vietą ir juose dalyvauti nuotoliniu būdu.

 • Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

  Tęsti mokymų paiešką: