Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Gautos ir suteiktos paramos įforminimas ir deklaravimas

Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 80€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-04-14, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
80€
Gautos ir suteiktos paramos įforminimas ir deklaravimas (tiesioginė seminaro transliacija)
80 (+ PVM)

Apie seminarą

Teikti paramą įmonėms jau tampa įprasta praktika. Tuo labiau, kad suteikus paramą dar galima pasinaudoti ir pelno mokesčio lengvata. Svarbu tinkamai įforminti paramos suteikimą. Tačiau paramos dalyko įvertinimas kelia ir tam tikrų klausimų – kokia verte parama įforminama tiek paramos davėjo, tiek ir paramos gavėjo apskaitoje. Ne mažiau svarbu tinkamai pateikti duomenis mokesčių administratoriui. Dažnai tereikia vieną kartą per metus užpildyti paramos teikimo ar gavimo deklaracijų formas. Kartais ši prievolė yra ir už mėnesį. Kada ir kaip sudeklaruoti suteiktą ir gautą paramą – visi klausimai bus atsakyti šiame seminare.

Temos

  1. Paramos gavėjo statusas – svarbi priežastis paramai gauti. Kokios pasekmės laukia jo netekus? Tikslinė ir anoniminė parama. Apskaitos, apmokestinimo ir deklaravimo ypatumai.
  2. Paramos dalykai – pinigai, prekės, paslaugos, ilgalaikis turtas. Įvertinimas ir įforminimas.
  3. Prievolės ir lengvatos, susijusios su pelno ir pridėtinės vertės mokesčiais.
  4. Gautos ir suteiktos paramos deklaravimas. Mėnesinės ir metinės formos ir jų užpildymo ypatumai.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-17:15 Seminaro trukmė
13:00-14:00 Registracija
15:30-15:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-04-14, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
80€
Gautos ir suteiktos paramos įforminimas ir deklaravimas (tiesioginė seminaro transliacija)
80 (+ PVM)